Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Anker 321 A1112 Power Bank geri çağırılıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Anker 321 A1112 Power Bank geri çağırılıyor
Anker 321 A1112 Power Bank geri çağırılıyor

Anker, 321 Power Bank (PowerCore 5K, model numarası A1112) modelini geri çağırdığını duyurdu. Geri çağırmanın nedeni, üretim hatasından kaynaklanan yangın riski olarak belirtildi. Anker, Mart 2023 sonrasında üretilen az sayıdaki bir parti üründe bu riskin mevcut olduğunu, yine de tüm ürünleri geri çağıracağını açıkladı.

Etkilenen modelin alt kısmında beyaz renkte “Anker 321 Power Bank (PowerCore 5K, Black), Model: A1112” yazısı bulunuyor. Eğer bu modele sahipseniz, Anker ürünü kullanmayı derhal bırakmanızı öneriyor. Geri çağırma işlemi için, seri numaranızı içeren bir form doldurarak yerine yeni bir 533 Power Bank talep edebilirsiniz.

Haberi yayına hazırlarken kontrol ettiğimizde, Anker’in A1112 modelini Türkiye’de resmi olarak satmadığını gördük. Yine de, elinizde yurt dışından alınmış bu modelde bir ürün varsa, Anker ile iletişime geçmeniz yerinde olacaktır.

İşlem sürecini hızlandırmak için satın alma belgenizi bulmanız öneriliyor. Bu belge, geri çağırma sürecinde önemli bir rol oynuyor. Anker, bu belgenin işlemi hızlandıracağını belirtiyor.

Pillerinizi çöpe atmayın! Elektronik atıklar büyük bir sorun teşkil etmekte olup, pillerin yanlış imhası yangınlara neden olabilir. Anker, çeşitli ülkelerde pillerin sorumlu bir şekilde imha edilmesi için çeşitli bağlantılar sunuyor. ABD kullanıcıları, Çevre Koruma Ajansı’nın web sitesine veya Call2Recycle’a başvurabilir.

Bu geri çağırma, Anker’in şu anda dünya genelinde var olan olan tek geri çağırma işlemi değil. Şirket, geçen yıl ABD Maryland’deki bir ev yangınının muhtemel nedeni olarak tespit edilen 535 Power Bank modelini de geri çağırmıştı.

Anker 321 A1112 Power Bank geri çağırılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Threads 150 milyon aylık kullanıcıya ulaştı Tim Cook Apple Intelligence’a yüzde 100 kefil olmuyor Meta, Trump’ın Sosyal Medya Yaptırımlarını Kaldırdı Google Pixel 8a sızıntısı büyük ekran çerçevesini gösteriyor DJI Mini 4K özellikleri ve fiyatı Copilot AI, Windows 11 ile Android’e bağlamaya yardım edecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır