Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Anker Soundcore Life P20i Trendyol iş birliğiyle satışa sunuldu

Ana Sayfa » Teknoloji » Anker Soundcore Life P20i Trendyol iş birliğiyle satışa sunuldu
Anker Soundcore Life P20i Trendyol iş birliğiyle satışa sunuldu

Anker, Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirme hedefiyle iş birlikleri kurmaya ve çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret platformu Trendyol ile iş birliğini sürdüren Anker, sadece Trendyol’da satışa sunulan ve kullanıcıların beğenisini kazanan bütçe dostu kulaklığı Anker Soundcore Life P20i için bir etkinlik düzenledi. “Senin Yıldızın” konseptiyle düzenlenen etkinlikte katılımcılar kulaklık hakkında bilgi sahibi olurken, ürünü inceleme fırsatı da yakaladı.   

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur etkinlikte şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirmek üzerine yaptığımız çalışmalara yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ve kampanyalarla tüketicilerimize önemli avantajlar sağlayarak onları Anker’in yenilikçi teknolojileriyle buluşturuyoruz. Trendyol’la gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle de sevilen bütçe dostu kulaklığımız Anker Soundcore Life P20i’yi yalnızca Trendyol’dan satışa sunduk. Kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan kulaklığımız, yıldızları toplayarak bugün bir araya geldiğimiz ‘Senin Yıldızın’ konseptinin mimarı oldu. Trendyol’a da iş birliği için teşekkür ediyor, birlikte nice iş birliklerine imza atmayı temenni ediyorum.”

Soundcore Life P20i, güçlü bas için Bas Modu ve net vokallerde dengeli ses etmek için Podcast Modu olmak üzere çift EQ moduna sahip. Soundcore uygulaması üzerinden modlar arasında geçiş yapılabilen ve kişiselleştirilebilen kulaklık, rahat ve şık tasarımı, bütçe dostu fiyatıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Anker Soundcore Life P20i hızlı şarj desteğiyle geliyor

30 saate varan çalma süresiyle Anker Soundcore Life P20i, Bluetooth 5.3 teknolojisine sahip ve suya dayanıklılığı IPX5 düzeyinde. Tek kulaklık moduyla da kullanılabilen Soundcore Life P20i, hızlı şarjı da destekliyor ve 10 dakika boyunca şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım sağlıyor. 

Anker Soundcore Life P20i Trendyol iş birliğiyle satışa sunuldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Luma’nın Dream Machine aracı eleştirilerin hedefinde Google Android 15 ile geliştirilmiş masaüstü modu sunacak Rekabet Kurumu, Apple’ın App Store Politikalarını İnceliyor ABD TikTok yasağı yasasını bir kez daha onayladı Amazon Prime Video Yakuza uyarlamasının yayın tarihini açıkladı Android’de RCS mesajları iMessage seviyesine geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır