Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apex Legends Double Take Koleksiyon Etkinliği başlıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Apex Legends Double Take Koleksiyon Etkinliği başlıyor
Apex Legends Double Take Koleksiyon Etkinliği başlıyor

Yepyeni Apex Legends organizasyonu Upheaval Double Take Koleksiyon Etkinliği yarın başlıyor. Alter’ın çarpık zihniyetinin bir ürünü olarak iyilerin kötü, kötülerin iyi olduğu bir dünya geliyor.

Oyuncular yeni Quads Takeover modunda ekstradan bir arkadaşlarını yanlarına alarak kendilerini kaosun kucağına bırakacaklar ve etkinlik sürerken Lifelıne’ın Prestige kostümü “Apex Corruptor”ın yanında birçok etkinlik öğesine de sahip olacaklar.

Apex Legends Upheaval Double Take neler getiriyor?

  • Yepyeni Quads Takeover  Karşınızda yepyeni bir oyun modu: Quads Takeover. Oyuncuların yepyeni stratejiler ve takım kompozisyonları için dört Legend’dan oluşan takımlar kurması ve savaşa katılması gerekiyor. Kısaca, 4 kat eğlence, 4 kat kaos!
  • Ödül Takibi ve Kozmetik Ögeler – Ödül Takibi ögelerini kazanmak için tüm Quads görevlerinin tamamlanması gerekiyor. Etkinlik sona ermeden önce 24 kozmetik öğenin tamamını toplayan oyuncular, düşmanlara yenilgiyi hissettirecek olan Lifeline’ın Prestige kostümü “Apex Corruptor”ı elde edecekler. Efsaneler tüm etkinlik boyunca Prestige Kostümü Görevlerinde 1,5 katı bonus kazanabilirler.

Apex Legends: Upheaval şimdi PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, EA App ve Steam ile PC’de mevcut. 

Apex Legends Double Take Koleksiyon Etkinliği başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy Z Flip 6 kapak ekranı için yeni iddia geldi Apex Legends Double Take Koleksiyon Etkinliği başlıyor Threads, NBA skorları İle canlı maç sonuçları sunacak Cep telefonu tarifelerine dev zam: Yüzde 65 artış TCL C755 QD-Mini LED TV Arçelik mağazalarında Spotify çift aşamalı doğrulama desteği sunmaya başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır