Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Intelligence’ın özel emoji oluşturma özelliği

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple Intelligence’ın özel emoji oluşturma özelliği
Apple Intelligence’ın özel emoji oluşturma özelliği

Apple WWDC 2024‘ün açılış konuşmasında “Apple Intelligence” adını verdiği yeni yapay zeka özelliklerini duyurdu. Apple Intelligence ile kullanıcılar kendi emoji ve görsellerini yapay zeka yardımıyla oluşturabilecek. Yapay zeka ile hazırlanan emojiler şirket tarafından Genmoji olarak adlandırılıyor.

Gerçekleştirilen demoda Apple, “salatalık takan rahatlatıcı gülen yüz” komutunun, gözlerinin üzerinde salatalık bulunan sarı bir gülen yüz emojisi oluşturduğunu gösterdi. Apple’ın yaptığı ilk emojiyi beğenmediyseniz birkaç farklı seçenek arasından başka bir tercih yapabiliyor.

Resmi emojilerin oluşturulması oldukça büyük bir süreçtir, bu nedenle Apple’ın kullanıcılara anında kendi emojilerini oluşturmaları için bir yol sunması güzel bir yenilik olarak tanımlanabilir.

Genmoji ile birlikte Image Playground da duyuruldu

Apple’ın bir diğer yeniliği ise farklı uygulamalarda ya da doğrudan kendi içinde görüntüler oluşturmayı mümkün kılan “Image Playground” uygulaması. Cupertino merkezli şirketin oldukça karikatürize görsel örnekleri paylaşması, gerçekçi görüntülerin oluşturulmasını engellemenin bir yolu olabilir.

Genmoji ve Image Playground iOS 18, iPadOS 18 ve macOS Sequoia’da kullanıcılarla buluşacak.

Apple Intelligence’ın özel emoji oluşturma özelliği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Motorola X50 Ultra tanıtım tarihi belli oldu Asus ZenScreen Duo OLED MQ149CD: Çift ekranlı monitör Samsung Exynos 1480 işlemcinin detayları paylaşıldı Poşet Çay Nasıl Demlenir? Poşet Çay Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Threads kullanıcılarına alıntılar üstünde daha fazla kontrol veriyor iPhone 16 fiziksel buton olmadan gelebilir

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır