Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Mayıs 2024 etkinliği 35 dakikalık bir sunum olacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple Mayıs 2024 etkinliği 35 dakikalık bir sunum olacak
Apple Mayıs 2024 etkinliği 35 dakikalık bir sunum olacak

Apple, 7 Mayıs Salı günü ‘Let Loose’ isimli ilk 2024 ürün etkinliğini gerçekleştirecek. Bu etkinlikte şirket, yeni nesil iPad Pro ve iPad Air modellerini tanıtacak. Yeni iPad Pro modelleri OLED ekranlar, daha ince bir kasa ve M4 çipi ile gelecekken, iPad Air ilk kez 12.9 inçlik bir ekrana sahip olacak.

Apple’ın 2024 Mayıs etkinliğinde neler bekleniyor?

Mark Gurman’ın pazar günü verdiği bilgilere göre Apple, tüm bunları yaklaşık 35 dakikalık bir video sunumuyla tanıtacak. Bu süre, 2023 Ekim ayında düzenlenen ‘Spooky Fast’ etkinliğindeki sunumun süresine benziyor. Etkinliğin kısa ve öz formatı, tanıtılacak ürünlerin özelliklerine hızlıca göz atmamıza olanak tanıyacak.

Yeni iPad Pro ve iPad Air modellerinin yanı sıra Apple, Magic Keyboard ve Apple Pencil ürünlerinin de yeni nesillerini tanıtacak. Özellikle Apple Pencil, yeni sıkma hareketi ve dokunsal geri bildirim gibi özellikler sunarak dikkat çekecek.

iPad Pro’nun M4 çipine geçişi, Apple’ın yapay zeka konusundaki avantajlarını vurgulayacak. Bu çip, CPU ve GPU performansında küçük artışlar sağlayacak. Ancak, Apple’ın sistemine entegre edeceği yapay zeka özelliklerini görmek için hazirandaki WWDC’yi beklemek gerekecek.

Mayıs etkinliği, alışılmadık bir şekilde, Türkiye saatiyle 17.00’de başlayacak. Normalde Apple etkinliklerinin TSİ 20.00’de başlamasına alışkınız. Şirket, bu erken başlangıç saatini, Avrupa ve Asya zaman dilimleri için daha uygun bir izlenme zamanı elde etmek amacıyla deniyor olabilir.

Apple Mayıs 2024 etkinliği 35 dakikalık bir sunum olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Etli Taze Fasülye – Kolay Yemek Tarifleri Türksat 42e Güncel 2024 Frekans Listesi (Bütün Kanallar) Infinix Note 40 serisi tanıtıldı, işte özellikleri 6.2 GHz ile performans sınırını aşıyor Apple OpenAI iş birliğiyle ChatGPT’yi Siri’ye getiriyor Apple Mac için yeni bir hesap makinesi uygulaması hazırlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır