Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Vision Pro temmuzda dünyaya açılacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple Vision Pro temmuzda dünyaya açılacak
Apple Vision Pro temmuzda dünyaya açılacak

Apple Vision Pro artırılmış gerçeklik başlığı geçtiğimiz yıl haziran ayında gözler önüne çıkmıştı. Şubat ayının hemen başında ABD’de satışa sunulan Vision Pro‘nun temmuz ayı itibarıyla da dünyaya açılacağı söyleniyor.

Apple, Vision Pro’yu Temmuz ayının üçüncü veya dördüncü haftasında Birleşik Krallık, Kanada ve Çin’de piyasaya sürecek. Yeni söylentiler, Birleşik Krallık’taki Apple mağazalarının, müşterilerin Apple Vision Pro’yu mağazada test etmeleri için kullanılacak kanepeler de dahil olmak üzere yeni mobilya ürünleri aldığını gösteriyor.

Buna ek olarak, Birleşik Krallık’taki birçok Apple mağazasının Temmuz ayı için iç mekanlarında görsel yenilemeler planladığı iddia ediliyor. Bu yenilemenin muhtemelen Vision Pro ile ilgili yeni mobilyalar ve promosyon malzemelerini de kapsadığı belirtiliyor.

Apple Vision Pro ile ilgili yeni detaylar için WWDC 2024 bekleniyor

Apple, 10 Haziran’da yıllık geliştirici konferansına ev sahipliği yapacak. Bu tarihte muhtemelen Vision Pro’nun uluslararası kullanıma sunulmasıyla ilgili resmi bir açıklama da gelmiş olacak.

Apple Vision Pro temmuzda dünyaya açılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Chrome Güvenli Tarama: Gizliliği Ön Plana Çıkarıyor Xiaomi Mix Flip tanıtıldı, işte özellikleri Jack Dorsey, Bluesky yönetim kurulundan ayrıldı Honor Magic 6 Pro Türkiye’de satışta, işte fiyatı Samsung Galaxy Watch Ultra ve Watch 7’nin Avrupa fiyatları sızdı OnePlus Open 2 çok büyük pille gelecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır