Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Watch Series 10 daha büyük ekranla gelecek

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple Watch Series 10 daha büyük ekranla gelecek
Apple Watch Series 10 daha büyük ekranla gelecek

Apple Watch Series 10, seleflerine kıyasla daha büyük bir ekranla gelecek. Bloomberg’den Mark Gurman’ın Power On isimli bülteninin en yeni sayısında Series 10’un Apple Watch’un diğer standart modellerine kıyasla daha büyük bir ekran taşıyacağı belirtiliyor. Bu da seçeneklerden birinde ekran büyüklüğünün Apple Watch Ultra’ya yaklaşacağı anlaşılıyor. Gurman daha önce Apple Watch Series 10’un daha ince bir saat olacağını da belirtmişti.

Apple ayrıca akıllı saatleri için daha gelişmiş sağlık özellikleri üzerinde de çalışıyor. Ancak görünen o ki, bunlardan bazıları bir sonraki sürüm için zamanında hazır olamayabilir. Buna yüksek tansiyonu ölçen ve uyku apnesini tespit eden araçlar da dahil olduğu söyleniyor.

Gurman’a göre, Apple bu özelliklere yönelik teknolojiyi geliştirirken bazı ciddi engellerle karşılaştı. Uyku apnesi takibi, kandaki oksijen doygunluğu ölçümlerine dayanacak ve bu da Apple’ın şu anda patent anlaşmazlığı nedeniyle sunamadığı bir özellik.

Apple Watch Series 10 ile birlikte başka modeller de tanıtılacak

Apple Watch SE’nin yeni bir versiyonunun da bu yıl tanıtılabileceği söyleniyor. Bu versiyonda alüminyum yerine plastik bir kasanın tercih edilebileceği de Gurman’ın belirttikleri arasında yer alıyor. Hem Apple Watch Series 10’da hem de yeni nesil Apple Watch Ultra’da yeni çiplerle performans artışı sağlanması bekleniyor.

Apple Watch Series 10 daha büyük ekranla gelecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Kimliği’nin Yeni Adı ve Detaylar Snapdragon X Elite’li PC’lerde güçlü oyun deneyimi geliyor Rabbit R1: Gerçekte bir Android uygulamasıymış Google 13 Ağustos’ta yeni cihazlarını tanıtacak Realme 13 Pro serisinin kamera özellikleri belli oldu MediaTek Dimensity 6300 duyuruldu, işte özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır