Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Battlefield 2042 ve Dead Space iş birliğiyle özel etkinlik geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Battlefield 2042 ve Dead Space iş birliğiyle özel etkinlik geliyor
Battlefield 2042 ve Dead Space iş birliğiyle özel etkinlik geliyor

Battlefield 2042 ekibi, bilim kurgu ve hayatta kalma korku klasiği Dead Space ile yeni ve sürpriz bir iş birliği yaptı. Sınırlı süreli bir etkinlik olan Outbreak, 9 Temmuz Salı günü başlayacak ve 16 Temmuz Salı gününe kadar, bir hafta boyunca devam edecek.

Outbreak’de takımlar, Boreas laboratuvarından kaçmaya çalışırken yeni ve acımasız bir düşmana karşı gösterdikleri insani direnç ve zor durumlarla başa çıkma becerileri yönünden test edilecekler.

Battlefield 2042 oyuncularını özel ödüller bekliyor

Oyuncular bu özel etkinliğe katılarak yeni bir silah eklentisi ve kaplamasına ek olarak yeni bir oyuncu kartı arka planı ve künyesini de içeren ücretsiz ödüllere sahip olabilecekler.

Bu iş birliği aynı zamanda efsanevi uzman teçhizatı “Marked Man”, 3 efsanevi silah kaplaması ve daha fazlasını içeren bir Dead Space paketi içeriyor. Paket 2.200 BFC karşılığında satın alınabilecek.

Battlefield 2042 ve Dead Space iş birliğiyle özel etkinlik geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En İyi Alışveriş Sitesi 10 Yerli ve Yabancı Siteler [2024] Arc tarayıcı Windows’a geliyor Telegram Nasıl İndirilir ve Kullanılır ? iPad Air 12.9 için yeni ekran iddiası Final Cut Pro 2 iPad’de video oluşturma deneyimini dönüştürüyor Google Android 15 ile geliştirilmiş masaüstü modu sunacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır