Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ChatGPT, Nothing kulaklıkları ile entegrasyon sağlıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » ChatGPT, Nothing kulaklıkları ile entegrasyon sağlıyor
ChatGPT, Nothing kulaklıkları ile entegrasyon sağlıyor

Nothing şirketi, akıllı telefon ve kulaklık ürünleri üzerinden ChatGPT ile daha derin entegrasyon sağlamayı planladığını açıkladı. Bu hamle, şirketin müşterilerine hizmete daha hızlı erişim sağlama olanağı tanıyacak. Şirketin konuyla ilgili blog gönderisine göre, en son Nothing OS ve ChatGPT uygulamasına sahip kullanıcılar, Nothing kulaklıkları üzerinden dünyanın en popüler tüketici yapay zeka aracına doğrudan erişebilecek. Yeni Nothing Ear ve Ear (a) modeli bu entegrasyonu destekleyecek.

Nothing ürünlerinde dijital asistan olarak ChatGPT

Şirket sözcüsü Jane Nho, entegrasyonun kademeli olarak 18 Nisan’da Phone 2 ile başlayacağını ve ardından gelecek haftalarda Phone 1 ve Phone 2A modelleriyle devam edeceğini belirtti. Bu güncelleme ile kullanıcılar, şirketin kulaklıkları üzerinden ChatGPT’ye sorular yöneltebilecek. Bu, Nothing kulaklıklarını tercih edilen dijital asistan olarak ChatGPT’yi seçebileceğiniz anlamına geliyor. Bu entegrasyonun pratikte ne kadar sorunsuz işleyeceği ise zamanla anlaşılacak.

Nothing’in planları bununla sınırlı kalmayıp, Nothing OS’deki kullanıcı deneyimini geliştirmeyi de içeriyor. Blog gönderisine göre, şirket ChatGPT’ye sistem seviyesinde giriş noktaları ekleyerek, ekran görüntüsü paylaşımı ve Nothing tarzı widget’lar gibi özelliklerle kullanıcı deneyimini zenginleştirecek.

Bu haber, yapay zeka cihazları kategorisindeki yeni ürünlerin zorlu bir başlangıç yapmasının ardından geldi. Humane AI Pin‘in ardından, 199 dolarlık Rabbit R1 de önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek. Ancak Nothing, mevcut cihazları etrafında dönen bir ChatGPT stratejisi geliştiriyor. Carl Pei’nin girişimi, şimdilik ek bir donanım parçası ile tekerleği yeniden icat etmeye çalışmıyor ve bu entegrasyonu kimseye zorla kabul ettirmiyor. Eğer telefonunuzda ChatGPT yoksa, deneyiminiz değişmeyecek.

Nothing’in bu stratejisi, kullanıcılarına modern teknolojiler aracılığıyla daha fazla erişim ve etkileşim sunmayı amaçlıyor. Kullanıcılar, günlük işlerini yaparken veya bilgi ararken artık daha hızlı ve etkili çözümlere ulaşabilecekler. Kulaklıklar ve akıllı telefonlar arasında sağlanan bu entegrasyon, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirme potansiyeline sahip. Bu yenilik, Nothing’in teknoloji dünyasındaki yerini daha da sağlamlaştırırken, kullanıcılarına sunulan değeri artırmayı hedefliyor.

ChatGPT, Nothing kulaklıkları ile entegrasyon sağlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple yeni uygulamasıyla iOS, iPad, Mac ve Windows arasında şifre eş zamanlaması yapacak Apple Tasarım Ödülleri 2024 kazanan uygulamaları belli oldu Samsung Galaxy M55 resmiyet kazandı, işte özellikleri Samsung Galaxy Ring şarj kutusu ilk kez görüntülendi Not Defteri Windows 11 uygulamasına yazım denetimi ekleniyor Apple Mayıs 2024 etkinliği 35 dakikalık bir sunum olacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır