Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy Buds 3 Pro tanıtımdan önce sızan fotoğraflarla görüldü

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Buds 3 Pro tanıtımdan önce sızan fotoğraflarla görüldü
Galaxy Buds 3 Pro tanıtımdan önce sızan fotoğraflarla görüldü

Samsung, 10 Temmuz’da Fransa’nın Paris şehrinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı tanıtacak. Bu etkinlikte gözler önüne çıkması beklenen ürünler arasında kablosuz kulaklıklar Galaxy Buds 3 ve Buds 3 Pro da bulunuyor. Tanıtıma az bir süre kala internete sızan fotoğraflar, Galaxy Buds 3 Pro’ya yakından bakmayı sağlıyor.

Görsellerde Galaxy Buds 3 Pro’nun AirPods’u hatırlatan saplı tasarımı hemen göze çarpıyor. Buna ek olarak, kablosuz kulaklığın şarj kutusunu da sızan fotoğraflarla görmek mümkün oluyor. Daha önceki sızıntılarda şarj kutusu görülememişti.

Galaxy Buds 3 Pro’nun şarj kutusunun 500 mAh kapasiteli bir pile sahip olduğu söyleniyor. Ön tarafta gösterge ışığı bulunan yarı saydam kapak da fotoğraflarda detaylı şekilde görülebiliyor.

Galaxy Buds 3 Pro başka hangi özelliklerle gelecek?

Söylentilere göre, Galaxy Buds 3 Pro’nun iki topuzunda da çift yönlü hoparlörler olacak. Bluetooth 5.4 desteği, Ambient Sound ve uyarlanabilir ses kontrolü özellikleri de kablosuz kulaklıkta kullanıcıları bekliyor. IP57 dayanıklılık sertifikasına sahip kulaklıkla 7 saat boyunca müzik dinlenebilecek. Şarj kutusuyla bu süre 30 saate kadar çıkacak.

Galaxy Buds 3 Pro tanıtımdan önce sızan fotoğraflarla görüldü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tipard 4K UHD Converter Key – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Microsoft Build, Arm ve AI teknolojilerinde yeni bir dönemi müjdeliyor Microsoft geçiş anahtarı desteğini tüm tüketici hesaplarına açıyor Financial Times yeni yapay zeka chatbot’u Ask FT’yi tanıttı Galaxy Buds 3 Pro şarj kutusunun pil kapasitesi ortaya çıktı Redmi Turbo 3 yeni sızıntıyla bir kez daha görüldü

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır