Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy S22 One UI 6.1 güncellemesi dünyaya açılıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy S22 One UI 6.1 güncellemesi dünyaya açılıyor
Galaxy S22 One UI 6.1 güncellemesi dünyaya açılıyor

Samsung, Galaxy S22 serisi için bu ayın başında Güney Kore’de yayınlanan One UI 6.1 güncellemesini bir hata nedeniyle bir günde durdurmuştu. Bu aranın ardından Güney Kore’de tekrar başlayan dağıtım süreci, şimdi de küresel ölçeğe genişliyor.

S22, S22+ ve S22 Ultra için hazırlanan One UI 6.1 güncellemesi, Avrupa’da da kullanıcılarla buluşmaya başladı. Önümüzdeki dönemde güncellemenin kapsama alanının biraz daha genişlemesi bekleniyor. S90xBXXU9EXE1 model numarasıyla yayınlanan güncelleme, Android’in Mayıs 2024 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Galaxy S22 serisi için One UI 6.1 dağıtımı neden durmuştu?

Samsung Community forumlarında, S22 serisinin güncellemesinin hatalar nedeniyle durdurulduğu belirtilmişti. Güncelleme sonrası bazı kullanıcılar, kilit ekranının çalışmadığını ve dokunmatik ekranın işlevini yitirdiğini bildirdi. Bu durum, fabrika ayarlarına dönülmesini zorunlu kıldı.

Avrupalı S22, S22+ ve S22 Ultra sahipleri güncellemenin cihazlarına gelip gelmediğini Ayarlar menüsündeki Yazılım Güncellemesi bölümü üzerinden kontrol edebiliyor.

Galaxy S22 One UI 6.1 güncellemesi dünyaya açılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WhatsApp iOS uygulamasına geçiş anahtarı desteği geliyor Motorola yeni telefonunun tanıtım tarihini açıkladı Huawei MateBook 14 2024 Türkiye fiyatı ve özellikleri Raspberry Pi, halka arz ile büyüme planlarını açıkladı Realme C65 tanıtıldı, işte özellikleri OpenAI Voice Engine: Yenilikçi ses üretim platformu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır