Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy S24 FE için hazırlanan ilk One UI sürümü görüldü

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy S24 FE için hazırlanan ilk One UI sürümü görüldü
Galaxy S24 FE için hazırlanan ilk One UI sürümü görüldü

Samsung Galaxy S24 FE hakkındaki söylentiler çok uzun süredir etrafta dolaşıyor. Bu cihazın akıbeti konusunda farklı iddialar gündeme gelse de, en yeni sızıntı S24 FE’nin bir noktada resmiyet kazanacağını gösteriyor.

Duyumcu Tarun Vats tarafından yapılan paylaşıma göre, S24 FE için hazırlanan ilk One UI sürümü Samsung’un yazılım sunucusunda görüldü. S721BXXU0AXE3 / S721BOXM0AXE3 / S721BXXU0AXE3 numaralarını taşıyan sürümün SM-S721B model numaralı telefona ayrıldığı görülüyor. Bu model numarasının S24 FE’nin Avrupa’da satılacak versiyonuna ait olduğu daha önceki sızıntılar sayesinde ortaya çıkmıştı.

Samsung’un S24 FE için hazırlanan ilk One UI sürümünü sunucularına yüklemesi, telefonun resmi duyurusu için önümüzde daha uzun bir zaman olduğu anlamına geliyor. Ancak bu konu hakkında henüz resmi bir işaret gelmediğini belirtmekte fayda var.

Samsung Galaxy S24 FE ne zaman resmiyet kazanacak?

Söylentilere göre, S24 FE yaz aylarında veya yılın sonlarında kullanıcılarla buluşacak. Daha önceki FE modellerinin çıkış takvimine bakıldığında yılın son ayları daha yüksek bir ihtimal gibi görünüyor.

Galaxy S24 FE için hazırlanan ilk One UI sürümü görüldü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy Watch FE sızıntıların ardından nihayet resmileşti HMD View özellikleri ve görselleri sızdırıldı Redmi K70 Ultra IP68 dayanıklılık sertifikasıyla gelecek Huawei Pura 70 Serisi ön inceleme ve ilk yorumlar Redmi Turbo 3 yeni sızıntıyla bir kez daha görüldü Apple iPhone 15 için beş yıl yazılım güncellemesi sözü veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır