Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy S24 Ultra One UI 6.1.1 ile yeni kamera özellikleri kazanacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy S24 Ultra One UI 6.1.1 ile yeni kamera özellikleri kazanacak
Galaxy S24 Ultra One UI 6.1.1 ile yeni kamera özellikleri kazanacak

Samsung’un yeni Galaxy Z Fold6 ve Galaxy Z Flip6’yı temmuz başında Paris’teki bir etkinlikte piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu cihazların kutularından One UI 6.1.1 ile çıkmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Söz konusu sürüm daha sonra Galaxy S24 ailesi ve S24 Ultra dahil olmak üzere Samsung’un diğer amiral gemilerinde de kullanılacak.

Ünlü duyumcu Ice Universe tarafından yapılan bir paylaşım, bunun S24 Ultra için çıkışından bu yana sunulan en büyük güncelleme olacağının sinyalini veriyor.

Görünüşe göre sadece bu da değil, S24 Ultra için One UI 6.1.1’de pek çok kamera güncellemesi yer alacak. Bu, telefonun kamera performansını yetersiz bulanlar için iyi bir haber olarak nitelendirilebilir.Elbette güncellemeler donanımı değiştiremez, ancak bazı yerlerdeki sorunları çözebilecekleri söylenebilir.

Galaxy S24 Ultra için One UI 6.1.1 güncellemesi test ediliyor

Ice Universe, Samsung’un şu anda bu güncellemeyi test ettiğini ancak yayınlanmadan önce “oldukça uzun bir süre” test edileceğini söylüyor. Bu da şirketin hatalardan tamamen arındırılmış bir deneyim hedeflediği anlamına geliyor.

Galaxy S24 Ultra One UI 6.1.1 ile yeni kamera özellikleri kazanacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

YouTube web için yeni arayüz Premium kullanıcılarına test için açık Snapdragon 8 Gen 4 işlemcili ilk telefon Xiaomi’den gelecek Çeşitli Galaxy AI özellikleri S22 ve S21 serilerine geliyor Google Pixel 9 üç farklı boyut seçeneğiyle gelecek Huawei Band 9’un beklenen özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı TikTok’un Instagram’a rakip platformunun çıkışına az kaldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır