Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy Watch Ultra sızıntısı daha parlak ekranın ipucunu veriyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Watch Ultra sızıntısı daha parlak ekranın ipucunu veriyor
Galaxy Watch Ultra sızıntısı daha parlak ekranın ipucunu veriyor

Samsung’un yılın ikinci Unpacked etkinliği hızla yaklaşıyor ve muhtemelen yeni katlanabilir ürünler, akıllı yüzük ve yeni akıllı saatler bu etkinlikte tanıtılacak. Pek çok doğrulanmamış bilgi var ancak sızdırılan yeni özellikler, Samsung Galaxy Watch Ultra ve Galaxy Watch 7’nin neler sunabileceğine dair daha canlı bir resim çiziyor.

Amiral gemisi olarak konumlanan Galaxy Watch Ultra’nın tek gövde boyutu seçeneğinin 47 mm olduğu belirtiliyor. Daha köşeli bir daire gibi görünen gövdenin titanyumdan yapıldığı belirtilirken, işlemci tarafında da Galaxy Watch 7’de olduğu gibi beş çekirdekli 3 nm işlemcinin tercih edildiği belirtildi.

Daha önceki sızıntılarda da görülen “Hızlı Buton” olarak adlandırılan üçüncü buton burada da dikkat çekiyor. Bunun belirli görevleri hızlı şekilde başlatmak için kullanılacağı söyleniyor. Renk seçenekleri ise gri, gümüş ve bej olarak sayılıyor.

Galaxy Watch 7, 40 mm ve 44 mm gövde seçenekleriyle daha küçük ve orta boy bilekler için daha uygun görünüyor. Alüminyum kaplamalı kasa, 5 ATM basınca kadar suya dayanabilecek. MIL-STD-810H askeri dayanıklılık sertifikasıyla gelecek olan saatin renk seçenekleri arasında krem ve yeşilin olacağı konuşuluyor.

Galaxy Watch 7’nin özellikleri işlemci ve depolama kapasitesi itibarıyla Ultra ile örtüşüyor. Galaxy Watch 7’nin pil kapasitesi konusunda ise selefiyle aynı çizgide kalması bekleniyor. 40 mm modelde 300 mAh, 44 mm modelde ise 425 mAh kapasiteli pilin olduğu söyleniyor.

Galaxy Watch Ultra ve Watch 7 ile birlikte bir ürün daha tanıtılacak

Samsung bu iki akıllı saatin yanında bir akıllı saati daha gözler önüne çıkaracak. Bu saatin Galaxy Watch FE adını taşımasına kesin gözüyle bakılıyor. Galaxy Watch FE’nin, 10 Temmuz 2024’teki Unpacked etkinliğinden önce tanıtılabileceği belirtiliyor.

Galaxy Watch Ultra sızıntısı daha parlak ekranın ipucunu veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iOS 18 dinamik, renk değiştiren duvar kağıdıyla gelecek Samsung ISOCELL serisine üç yeni sensör ekledi Anthropic’ten yeni yapay zekâ modeli: Claude 3.5 Sonnet Google Pixel 9 serisinin Avrupa fiyatları sızdırıldı Apple iPhone 17 serisinde önemli bir değişikliğe gidebilir iPad Pil Sağlığı konusunda daha fazla seçeneğe kavuştu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır