Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy Z Fold 6 sızıntısı arka paneli gösteriyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Z Fold 6 sızıntısı arka paneli gösteriyor
Galaxy Z Fold 6 sızıntısı arka paneli gösteriyor

Samsung Galaxy Z Fold 6 yaz aylarında resmiyet kazanacak. Katlanabilir telefonla ilgili sızıntılara da sürekli olarak yenileri ekleniyor. Bunların en yenisi Z Fold 6’nın arka paneline kısmen de olsa bakmayı sağlıyor.

Sızıntıda panelin üst kısmı görülüyor. Ancak bu görsel Samsung’un Galaxy S serisindeki en yeni Ultra’larını oldukça anımsatan köşe açılarını ve Samsung’a özgü kamera modülü tasarımını görmek için yeterli oluyor.

Konu yine dikey olarak hizalanmış kameralar olacak ancak şirketin son zamanlarda katlanamayan telefonları için yaptığından farklı olarak kameraları birbirine bağlayan çok küçük bir ada da var. Geçen yılki Galaxy Z Fold 5’in tasarımına benzer ancak kameraların altındaki oval şekilli ada bu sefer daha az çıkıntılı görünüyor.

Yani başka bir deyişle, Z Fold 6’a arkadan bakan pek çok kişi bunun Samsung markalı bir cihaz olduğunu anlayabilir. Bu bir marka için avantaj olduğu söylenebilir. Ancak denenmiş ve test edilmiş bir tasarıma bağlı kalmak, markaları daha cüretkar şeyler denemekten alıkoyuyor.

Samsung Galaxy Z Fold 6 ile çok sayıda ürün tanıtacak

Kamera modülünün Z Fold 5’e kıyasla daha büyük olması göze çarpıyor. Z Fold 6’nın temmuz ayında Samsung’un yeni Unpacked etkinliğinde Z Flip 6, Galaxy Watch 7 serisi, Galaxy Watch Ultra ve Galaxy Ring ile birlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Galaxy Z Fold 6 sızıntısı arka paneli gösteriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Poco F6 ve F6 Pro’nun tasarımları tanıtımdan önce görüldü OnePlus 13 ve 13R kameraları böyle görünebilir WWDC 2024’te donanım beklentisi düşük Galaxy S24+, Android 15 ve One UI 7 ile testten geçti Samsung Galaxy Buds 3 kutu açma videosunda görüldü Apple Watch Series 10 sızıntıları: İncelik ve büyük ekran

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır