Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 resmi kılıflarıyla görüldü

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 resmi kılıflarıyla görüldü
Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 resmi kılıflarıyla görüldü

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın 10 Temmuz’da Paris’te gerçekleştirilecek Unpacked etkinliğinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Katlanabilir telefonların tasarımı daha önce ortaya çıkan sızıntılar sayesinde görülse de, bunların en yenisi Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı resmi kılıfları içinde gösteriyor.

Resimlerde koyu mavi, gri ve yeşil renklerde sunulan bir anahtarlık kılıfla süslenmiş Galaxy Z Flip 6 gösteriliyor. Dikkat çekici bir şekilde, kamera halkaları önceki modele göre biraz daha belirgin görünüyor ve telefonun arkasıyla uyumlu renkte olup, telefonun görünümüne kişilikli bir dokunuş katıyor. Bunun dışında telefonun tasarımında geçen yıla göre bir değişikliğin olmadığı söylenebilir.

Z Fold 6 için görsellerde üç farklı kasa seçeneği görülüyor. S Pen yuvasının varlığı hemen göze çarpıyor. Bu da Z Fold 6’nın yerleşik bir S Pen yuvasına sahip olmadığı yönündeki bilgiyi doğruluyor. Üçüncü kılıf, hem destek ayağı hem de tutma yeri içeren ilginç bir aksesuar niteliğinde. Bunun Z Fold 6 için çok uygun bir aksesuar seçeneği olduğu söylenebilir.

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 dışında başka ürünler de tanıtacak

Samsung temmuz ayındaki lansman etkinliğinde katlanabilir telefonlarının yanı sıra Galaxy Ring akıllı yüzüğü ve Galaxy Watch 7 serisi akıllı saatleri tanıtacak.

Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 resmi kılıflarıyla görüldü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Xiaomi 15 Pro periskop zoom kamerayla gelebilir Tinder randevu bilgilerini paylaşmayı kolaylaştırıyor Raspberry Pi, halka arz ile büyüme planlarını açıkladı Galaxy Z Flip 6 Avrupa’da daha yüksek fiyatla satışa sunulacak Bluesky DM özelliğini kullanıma sundu Samsung One UI 6.1.1, portre fotoğrafları AI ile iyileştirecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır