Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google Drive arama sayfasına yeni arama özelliği eklendi

Ana Sayfa » Teknoloji » Google Drive arama sayfasına yeni arama özelliği eklendi
Google Drive arama sayfasına yeni arama özelliği eklendi

Google Drive web sitesinin yeni ana sayfası geçtiğimiz kasım ayında kullanıma sunulmuştu. İnternet devi şimdi de bu sayfaya “genişletilmiş arama çubuğu ve gelişmiş arama yetenekleri” ekliyor. Şirket kısa süre önce iOS uygulamasında da benzer bir değişikliğe gitmişti.

Arama alanı artık logonun yanında en üstte görünmüyor. “Drive’a Hoş Geldiniz” yazısının da bulunduğu içerik görünümüne taşındı. Çubuğun bu yeni konumu yalnızca ana sayfa için geçerli olacak. Diğer arayüzlerde yine olağan konumunda kalmaya devam edecek.

Kullanıcıları arama sonuçlarına yönlendiren filtreler (Tür, Kişiler, Değiştirilenler ve Konum) arasına artık Ana Sayfa da eklendi. Böylelikle kullanıcılar kendileri için en önemli dosyaları “daha kolay ve daha hızlı” şekilde bulabilecek.

google drive

Bu değişiklik kullanıcıların yeni açılış sayfasını eskisinden ayırt etmesini kolaylaştıracak. Kullanıcılar diledikleri takdirde Ayarlar’daki “Drive’ım” sekmesi üzerinden eski görünüme dönebilecek.

Yeni Google Drive arama çubuğunun dağıtımı başladı

Google Drive’ın ana ekranına eklenen arama çubuğunun dağıtımı başlamış durumda. Hem bireysel hem de kurumsal Workspace aboneleri, ayrıca kişisel Google hesapları bu çubuğu kullanabilecek.

Google Drive arama sayfasına yeni arama özelliği eklendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple iPad için ilk kez Hesap Makinesi uygulaması çıkarıyor iPhone 16 sızıntısı yeni ekran boyutlarını bir kez daha doğruluyor 28 yılın sonunda ICQ, artık “elveda” diyor Honor Magic V3 paylaşımlarında üç renk seçeneği daha görüldü Huawei Pura 70, 70 Pro ve 70 Pro+ tanıtıldı, işte özellikleri X Premium takipçisi 2500’den fazla olanlara mavi tik veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır