Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google Gemini Gmail kenar çubuğuna geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Google Gemini Gmail kenar çubuğuna geliyor
Google Gemini Gmail kenar çubuğuna geliyor

Google, Gemini adını taşıyan yapay zeka asistanını şimdi de Gmail kullanıcılarıyla buluşturuyor. Şirket, Gemini’yi Dokümanlar, E-Tablolar ve Sunumlar gibi uygulamalarında da kenar çubuğuna yerleştiriyor.

Gmail, daha uzun bağlam penceresine ve daha gelişmiş muhakemeye sahip Gemini 1.5 Pro modelini kullanıyor. Bir e-posta dizisini özetlemek, yanıtlar önermek, bir e-posta taslağının hazırlanmasına yardımcı olmak veya e-postalardaki belirli bilgiler için akıllı bir arama gerçekleştirmek için Gemini’den destek almak mümkün.

Gemini’ye sorulabilecek sorular ise Google tarafından şu şekilde örneklendiriliyor: “”Ajansımın PO numarası neydi?” ve “Bir sonraki ekip toplantısı ne zaman?”. Gemini bu soruları Gmail’den çıkmadan yanıtlayabiliyor.

Google Gemini ile Gmail kullanıcılarına başka özellikler de sunacak

Bugünden itibaren Gemini, e-posta ileti dizilerini analiz etmek ve önemli noktaların özetlenmiş bir görünümünü görmek için Android ve iOS’taki Gmail uygulamasında da kullanılabilecek. İyileştirmenin temel nedeni, insanların daha küçük bir ekranda uzun e-posta dizilerini okuyarak zaman geçirmelerine yardımcı olmak şek. Bağlamsal Akıllı Yanıt ve Gmail Soru-Cevap adı verilen başka bir özellik de yakında mobil cihazlar için kullanıma sunulacak.

Bu özelliğin Gemini Business and Enterprise eklentisi, Gemini Education ve Education Premium eklentileri ve Google One AI Premium ile Google Workspace müşterilerinin kullanımına sunulduğunu belirtmekte fayda var.

Google Gemini Gmail kenar çubuğuna geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Watch Ultra ve Watch 7’nin Avrupa fiyatları sızdı Canva Affinity ile Adobe’ye meydan okuma iddiasını güçlendiriyor Tinder randevu bilgilerini paylaşmayı kolaylaştırıyor Google Android ve donanım ekiplerini birleştirdi Apple Tasarım Ödülleri 2024 kazanan uygulamaları belli oldu MSI Claw serisi genişleyecek: Yeni cihazlar yolda

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır