Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Honor Magic V3 paylaşımında çok ince kasaya dikkat çekti

Ana Sayfa » Teknoloji » Honor Magic V3 paylaşımında çok ince kasaya dikkat çekti
Honor Magic V3 paylaşımında çok ince kasaya dikkat çekti

Honor Magic V3 ve Vs3 adını taşıyan yeni katlanabilir telefonlarını 12 Temmuz’da tanıtacak. Heyecanı artırmak için şimdiden paylaşımlara başlayan Honor, yeni katlanabilir telefonlarının seleflerine kıyasla daha ince olacağına dikkat çekti.

Honor’un paylaşımı, katlanabilir telefonlarıyla ilgili sızıntıların internette dolaşmaya başlamasından kısa süre sonra geldi. Bu paylaşımda Magic V3, suni deri kaplı turuncu arka paneliyle görülüyor.

Altın rengiyle kaplı ince çerçevenin kavisli yapısı, Honor’un akıllı telefon pazarındaki yaygın trendin aksine düz çerçeveden uzak duracağını gösteriyor.

Yuvarlak kamera modülündeki kameraların üçgen şeklinde dizildiği görülüyor. Periskop kamera üste yerleştirilirken, diğer iki kamera alt tarafta aynı hizada duruyor.

Honor Magic V3 için tanıtımdan önce yeni paylaşımlar bekleniyor

Honor’un yeni katlanabilir telefonları yukarıda da belirttiğimiz gibi 12 Temmuz’da tanıtılacak. Dolayısıyla tanıtıma kadar bu telefonlarla ilgili yeni paylaşımların gelmesi de sürpriz olmayacaktır. Magic V3’te de incelik konusunda iddialı görünen Honor’un pil kapasitesi konusunda neler yapacağı da merak ediliyor.

İ

Honor Magic V3 paylaşımında çok ince kasaya dikkat çekti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Watch için sağlık odaklı yeni aile paylaşımı yolda Samsung operasyon kârında 10 kat artış bekliyor Automattic Beeper’ı satın alarak mesajlaşma alanında güçleniyor Oppo Reno 12 serisinin tanıtım tarihi belli oldu Yeni Nokia 3210 (2024) 4G ilk satışında tükendi Huawei Watch Fit 3 özellikleri ve Türkiye fiyatı belli oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır