Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Huawei Eyewear 2 güneş gözlüğü 15 Mayıs’ta tanıtılacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Huawei Eyewear 2 güneş gözlüğü 15 Mayıs’ta tanıtılacak
Huawei Eyewear 2 güneş gözlüğü 15 Mayıs’ta tanıtılacak

Huawei Eyewear 2 akıllı gözlük geçtiğimiz yıl tanıtılmıştı. Değiştirilebilir ve numaralı olarak kullanılabilen Zeiss merceklerle gelen Eyewear 2, yerleşik hoparlörüyle birlikte 11 saatlik kullanım süresi sunuyor. Şirket şimdi de aynı ürünün güneş gözlüğü versiyonunu duyurmaya hazırlanıyor.

Eyewear 2’nin güneş gözlüğü versiyonu, 15 Mayıs’ta Çin’de düzenlenecek Huawei Summer 2024 isimli ürün tanıtım etkinliğinde gözler önüne çıkacak. Bunun daha önce şirketin Gentle Monster ile birlikte sunduğu Eyewear 2‘den farklı bir ürün olduğunu belirtmekte fayda var.

Eyewear 2’nin standart gözlük olarak sunduğu özellikleri güneş gözlüğü olarak da sunması bekleniyor. Ancak henüz bu konuda net bir bilgi verilmiş değil.

huawei eyewear 2

Huawei Eyewear 2 güneş gözlüğü dışında başka ürünler de duyuracak

Huawei aynı etkinlikte başka ürünlerin de duyurusunu yapacak. MatePad 11.5 S ve MatePad Pro 13.2 tabletler, MateBook 14 dizüstü bilgisayar ve diğer Nesnelerin İnterneti cihazlarının da gözler önüne çıkması bekleniyor.

Huawei Eyewear 2 güneş gözlüğü 15 Mayıs’ta tanıtılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cep telefonu tarifelerine dev zam: Yüzde 65 artış Circle to Search yakında çeviri için kullanılabilecek Microsoft Teams iPhone uygulamasına yeni özellik geliyor Nubia Flip Avrupa’da satışa sunuluyor En İyi Sanal Makine Programları Google Pixel 8A, Pixel 7A’dan daha yüksek bir fiyatla çıkacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır