Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iMessage iOS 18 ile uydu mesajlaşma desteğine kavuşuyor

Ana Sayfa » Teknoloji » iMessage iOS 18 ile uydu mesajlaşma desteğine kavuşuyor
iMessage iOS 18 ile uydu mesajlaşma desteğine kavuşuyor

Apple yeni iOS sürümü iOS 18 ile iMessage uygulamasına uydu üzerinden mesajlaşma desteği ekleyecek. Söz konusu yeniliğin duyurusu WWDC 2024’ün açılış konuşmasında yapıldı.

Yeni özellik sayesinde, şebekeden uzakta olanlar, geleneksel bir internet bağlantısı olmasa bile sevdikleriyle bağlantı kurabilecek. Bu özellik iPhone 14 ve iOS 18’e güncellenen daha yeni telefonlarda mevcut olacak.

Bu Apple’ın yıllık geliştirici etkinliği sırasında tanıttığı birçok yeni iMessage özelliğinden sadece biri. Yakında kullanıcılar mesajları planlayabilecek ve herhangi bir emojiyle geri dokunabilecek. Ayrıca yeni mesaj efektleri de oluşturulabilecek. Apple artık kalın, altı çizili, üstü çizili ve italik için yeni biçimlendirme sunuyor.

iOS 18 güncellemesi sadece iMessage için yenilikler getirmiyor

Diğer yeni iOS 18 güncellemeleri arasında daha özelleştirilebilir bir ana ekran ve bireysel uygulamaları kullanmak için kimlik doğrulama gerektiren yeni gizlilik özellikleri yer alıyor.

iMessage iOS 18 ile uydu mesajlaşma desteğine kavuşuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Taze Fasülye Dizmesi –  Kolay Yemek Tarifleri Huawei MateBook X Pro 2024 Türkiye’de satışta iPhone SE 4 tasarımının temelinde iPhone 14 olacak Meta, Trump’ın Sosyal Medya Yaptırımlarını Kaldırdı Google Chromecast farklı bir isim ve görünümle yenilenecek Windows 11 Recall özelliği artık isteğe bağlı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır