Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPhone 16 Pro Max beklenenden daha büyük olacak

Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone 16 Pro Max beklenenden daha büyük olacak
iPhone 16 Pro Max beklenenden daha büyük olacak

iPhone 16 Pro Max ve 15 Pro Max ile karşılaştırılan görseller geçtiğimiz yılın mayıs ayında ortaya çıkmıştı. Bu görseller, iPhone 16 Pro Max’in biraz daha uzun ve geniş olduğunu göstermişti. Haberde 15 Pro Max’te 6.7 inç olan ekran büyüklüğünün 16 Pro Max’te 6.9 inç olacağı belirtilmişti.

Şimdi de iPhone 16 Pro Max’e ait olduğu belirtilen bir maketi iPhone 15 Pro Max’le yan yana gösteren yeni fotoğraflar sızdırıldı. Bu görseller 16 Pro Max hakkındaki ilk sızıntıları ve daha önce bahsi geçen Eylem butonunu doğruluyor.

Fotoğraflara bakıldığında iPhone 16 Pro Max’in mevcut modelden daha büyük olacağı net şekilde anlaşılıyor. Ancak burada tam olarak ne kadar bir farktan söz edildiğini söylemek pek kolay değil.

iphone 16 pro max

iPhone 16 Pro Max daha uzun ve geniş olacak

Geçtiğimiz yılın mayıs ayındaki sızıntıda 16 Pro Max’in 15 Pro Max’e kıyasla 5 mm daha uzun ve 0.5 mm daha geniş olacağı belirtilmişti. Görüntü oranında ise bir değişiklik beklenmiyor. Bu da genişlikteki minimum artışın muhtemelen çerçeveyi incelterek sağlanan ekran-gövde oranında optimizasyonuyla mümkün olacağının sinyalini veriyor.

iPhone 16 Pro Max beklenenden daha büyük olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft geçiş anahtarı desteğini tüm tüketici hesaplarına açıyor Android 15 ve Wear OS 5’e tek dokunuşla parola geliyor Nothing Phone (1) ve (2)’ye ChatGPT entegrasyonu geldi Apple Mayıs 2024 etkinliği 35 dakikalık bir sunum olacak Netflix’e özel Tyson ve Paul boks maçı kasım ayına ertelendi Philips Hue Twilight lamba özellikleri ve fiyatı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır