Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPhone Oyun Modu ile daha hızlı ve tepkisel hâle geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone Oyun Modu ile daha hızlı ve tepkisel hâle geliyor
iPhone Oyun Modu ile daha hızlı ve tepkisel hâle geliyor

Apple iPhone için hazırladığı Oyun Modu özelliğini iOS 18 ile kullanıma sunacak. Bu yeni özelliğin duyurusu WWDC 2024‘ün açılış konuşmasında yapıldı.

Apple yazılım sorumlusu Craig Federighi’ye göre, Oyun Modu açıkken cihazınız kare hızlarını en üst düzeye çıkarmak için arka plan etkinliğini en aza indirecek ve AirPods ve oyun kumandalarıyla daha iyi yanıt verme yeteneğine sahip olacak.

Apple, geçen yıl macOS Sonoma’nın bir parçası olarak macOS’a benzer bir Oyun Modu ekledi. Ancak bu, Apple Silicon’lu bir Mac’inizin olmasını gerektiriyor.

Apple iPhone Oyun Modu ile yüksek kaliteli oyunları oynamayı teşvik edecek

Oyun Modu’nun iOS’a eklenmesi, Apple’ın insanları iPhone’larında yüksek kaliteli oyunlar oynamaya teşvik etme çabasının yalnızca en son adımıdır. Assassin’s Creed Mirage ve Resident Evil Village gibi oynanabilecek büyük oyunlardan oluşan büyüyen bir kütüphane var. Capcom da Resident Evil 7’nin önümüzdeki ay iOS’a (ve iPad’lere ve Mac’lere) geleceğini ve Resident Evil 2’nin yeniden yapımının Apple platformları için geliştirilmekte olduğunu duyurdu.

iPhone Oyun Modu ile daha hızlı ve tepkisel hâle geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone SE 4 tasarımının temelinde iPhone 14 olacak TinyPod Apple Watch’u iPod’a dönüştürüyor Redmi 13 5G tanıtıldı, işte özellikleri Oppo Find X8 sızıntısı kamera ve ekran özelliklerini gösteriyor Galaxy S22 One UI 6.1 güncellemesi dünyaya açılıyor Apple Pencil 3 yeni bir hareket desteğiyle gelecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır