Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Motorola yeni telefonunun tanıtım tarihini açıkladı

Ana Sayfa » Teknoloji » Motorola yeni telefonunun tanıtım tarihini açıkladı
Motorola yeni telefonunun tanıtım tarihini açıkladı

Motorola kısa süre önce Moto G (2024) ve Moto G Power 5G (2024) modellerini gözler önüne çıkarmıştı. Şirket vakit kaybetmeden yeni bir telefonun duyurusunu yapacak. Bu telefon 3 Nisan’da tanıtılacak.

Motorola’nın Hindistan ofisi tarafından gönderilen davetiyede katılımcıların “sanat ve zekânın birleşimine” tanıklık edeceği belirtiliyor. Şirket bunun dışında konuyla ilgili başka bilgi vermedi.

Etkinlikte tanıtılacak cihazın kısa süre önce sızıntılarda boy gösteren Edge 50 Pro modeli olabileceği söyleniyor. Sızıntılarda bu telefonun ekranında 3 Nisan tarihi görülüyordu. Ancak ekran görüntüsünde 3 Nisan 2024 Salı olarak gösteriliyordu. Halbuki bu yıl 3 Nisan Çarşamba gününe denk geliyor.

Motorola 3 Nisan yaklaştıkça yeni paylaşımlar yapacak

Motorola’nın yeni akıllı telefonu konusunda şimdilik pek çok şey belirsizliğini koruyor. Ancak 3 Nisan yaklaştıkça şirketten telefonla ilgili yeni bilgilerin paylaşılması sürpriz olmayacaktır.

Motorola yeni telefonunun tanıtım tarihini açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy S24 Ultra ve Galaxy S24+ karşılaştırması Honor Magic V3 şimdi de sızan fotoğraflarla görüldü Galaxy A55 ile birlikte “kesintisiz güncellemeler” başlıyor Elon Musk OpenAI davasından vazgeçti Threads gerçek zamanlı arama sonuçlarını test ediyor Microsoft Build, Arm ve AI teknolojilerinde yeni bir dönemi müjdeliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır