Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nothing Android 15 beta programına dahil oldu

Ana Sayfa » Teknoloji » Nothing Android 15 beta programına dahil oldu
Nothing Android 15 beta programına dahil oldu

Nothing, Google ile yaptığı anlaşma doğrultusunda Phone 2 ve Phone (2a) modellerini Android 15 Beta programına dahil etti. Bu sayede kullanıcılar, Android 15 ile gelen yeni özellikleri erkenden deneyimleyebiliyor. Ayrıca, akıllı telefonların yeni sürüm ile uyumlu çalışması için gerekli optimizasyonlar analiz ediliyor.

Nothing Phone 2 ve Nothing Phone 2a, Android 15 Beta programı kapsamında Glyph SDK arayüzünü, özel duvar kağıtlarını, Nothing boot animasyonlarını destekliyor.

Android 15, akıllı telefonların güvenliği konusunda bir dizi yeni önlem getiriyor. “Özel Alan” özelliğiyle kullanıcılar, bankacılık ve mesajlaşma uygulamalarını PIN kodu ile koruyabilecek. Bu sayede, kişisel verilerin kötü amaçlı kullanımı engellenebilecek. Ayrıca, akıllı telefonlar bağlandıkları ağlar konusunda da kullanıcıları bilgilendirecek. Güvenli olmayan ağlar analiz edilerek potansiyel veri sızıntılarının önüne geçilecek.

Android 15, akıllı telefonlarda yer alan uygulamaların art arda bildirim göndermesinin önüne geçecek kullanıcın dostu özellikleri de beraberinde getiriyor. Daha kısık ses tonunda ve azalan bildirimler, kullanıcıların dikkat dağınıklığını ortadan kaldıracak. Bluetooth için de özel olarak geliştirilen yeni menü, Android 15 ile akıllı telefonlarda yer alacak.

Android 15 ile akıllı telefonların pili için de önemli iyileştirmeler bulunuyor. Yeni işletim sistemi, kullanıma bağlı olarak akıllı telefonların pil sağlığını detaylı bir şekilde gösterecek. 

Nothing Android 15 Beta programı ile gelecekte stabil deneyim hedefliyor

Nothing, kullanıcılarının her zaman daha iyi bir akıllı telefon deneyimi elde etmesini amaçlıyor. Android 15 Beta programı ile şirket, müşterilerinin gelecekte daha stabil bir cihaz kullanmasını planlıyor. 

Nothing Android 15 beta programına dahil oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Vision Pro temmuzda dünyaya açılacak HMD Tab Lite sızıntısı önemli detayları gösteriyor Xbox Cloud Gaming, 26 oyunda mouse ve klavye desteği sunuyor Samsung Galaxy Ring şarj kutusu ilk kez görüntülendi Elon Musk, gönderilerinin X platformuna mali zarar verdiğini kabul etti TCL MOVETIME MT46X Çocuk Saati Türkiye’de!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır