Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nothing Ear ve Ear (a) kablosuz kulaklıklar 18 Nisan’da tanıtılacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Nothing Ear ve Ear (a) kablosuz kulaklıklar 18 Nisan’da tanıtılacak
Nothing Ear ve Ear (a) kablosuz kulaklıklar 18 Nisan’da tanıtılacak

Nothing kısa bir süre önce 18 Nisan’da bir etkinlik düzenleyeceğini açıklamıştı. Bu etkinlikte gözler önüne çıkacak ürünler de belli oldu. Nothing Ear ve Ear (a) isimli kablosuz kulaklıklar 18 Nisan’da tanıtılacak.

Bunların yazım yanlışı olmadığını ve Ear (3)’ten bahsetmediğimizi belirtmekte fayda var. Şirket yeni lansmanı öncesinde isimlendirme şemasını sıfırlamaya ve ürün nesillerini gösteren rakamlardan sıyrılmaya karar verdi. Nothing, rakamlardan vazgeçerek “odak noktasını ürüne ve her kullanıcıya sunduğu benzersiz deneyime kaydırabileceğini” belirtiyor.

Bu durum birkaç yıl içinde iyiden iyiye kafa karıştırcı hâle gelebilir. Önümüzdeki dönemde farklı nesilleri temsil eden birden fazla Nothing Ear’ı görebiliriz. Bazı Apple ürünlerinde olduğu gibi, cihazları birbirlerinden ayırmak için lansman yılları kullanılabilir.

Her durumda Ear (3)’ün daha önce konuşulan adıyla çıkmayacağını belirtmek gerekiyor. Şirket önümüzdeki hafta Ear ve Ear (a) modellerinin lansmanını gerçekleştirecek. Ear (a) de uygun fiyatlı bir alternatif olarak kullanıcılara sunulacak.

Nothing Ear ve Ear (a) ile herkes için üst sınıf deneyim vadediyor

Nothing “piyasa fiyatı ile değil, kullanıcı tercihi ile ilgili üst sınıf” deneyim sunmayı vadediyor. Ear ve Ear (a) hakında tanıtımdan önce yeni detayların paylaşılması bekleniyor.

Nothing Ear ve Ear (a) kablosuz kulaklıklar 18 Nisan’da tanıtılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft, Copilot Plus PC’leri Recall özelliği olmadan çıkarıyor OpenAI’dan ChatGPT için özel üniversite ve STK sürümleri 108MP kamera ve 5000 mAh pil Apple eski çalışanını bilgi sızdırma suçlamasıyla dava etti Apple Silicon işlemcili Mac’leri etkileyen güvenlik açığı keşfedildi X Premium takipçisi 2500’den fazla olanlara mavi tik veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır