Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

OnePlus 13 ve 13R kameraları böyle görünebilir

Ana Sayfa » Teknoloji » OnePlus 13 ve 13R kameraları böyle görünebilir
OnePlus 13 ve 13R kameraları böyle görünebilir

OnePlus 12, 2024’ün en iyi amiral gemisi Android telefonları arasında sayılıyor. Bu telefonun selefinin çıkışına daha uzun bir zaman olsa da, OnePlus 13 hakkındaki söylentiler de şimdiden etrafta boy gösteriyor. Yıl sonunda Çin’de gözler önüne çıkması beklenen telefonla ilgili en son sızıntı, hem OnePlus 13’ün hem de 13R’nin arka kamera tasarımını gözler önüne seriyor.

Söz konusu paylaşımın ünlü duyumcu Yogesh Brar’dan gelmesi, güvenilirliğini biraz daha artırıyor. Ancak çizimin ilk prototiplere ait olma ihtimalinin de yüksek olduğunu belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla nihai ürünlerde farklı tasarımlarla karşılaşmamız da ihtimal dahilinde.

Hem OnePlus 13’te hem de 13R’de kamera tasarımı seleflerinde gördüğümüzden daha farklı olacağa benziyor. Hem OnePlus 12’de hem de 12R’de yuvarlak arka kamera modülleri bulunuyor.

OnePlus 13’te kamera modülü, 7T modelinde olduğu gibi arka panelin orta kısmına kaydırılmış gibi görünüyor. Modülün büyümesi, kamera kurulumunun da gelişeceği anlamına geliyor. Ancak geçmiş sızıntılar, kamera kurulumlarının değişmeyeceğini iddia etmişti.

OnePlus 13R’de ise kamera modülünün yine sol tarafta kalacağı ancak dikdörtgen şeklinde olacağı görülüyor. Bu akıllı telefonun özellikleri ise belirsizliğini koruyor.

OnePlus 13, Snapdragon 8 Gen 4 ile gelecek

OnePlus 13, çok büyük ihtimalle Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 işlemciyle gelecek. Hatta bu işlemcinin kullanılacağı ilk telefonlardan biri olacak. 5400 mAh kapasiteli pil ve 120W hızlı şarj desteği de değişmesi beklenmeyen özellikler arasında sayılıyor.

OnePlus 13 ve 13R kameraları böyle görünebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy Watch FE sızıntıların ardından nihayet resmileşti HMD View özellikleri ve görselleri sızdırıldı Redmi K70 Ultra IP68 dayanıklılık sertifikasıyla gelecek Huawei Pura 70 Serisi ön inceleme ve ilk yorumlar Redmi Turbo 3 yeni sızıntıyla bir kez daha görüldü Apple iPhone 15 için beş yıl yazılım güncellemesi sözü veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır