Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

OnePlus Ace 3 Pro tamamen yeni bir tasarımla gelebilir

Ana Sayfa » Teknoloji » OnePlus Ace 3 Pro tamamen yeni bir tasarımla gelebilir
OnePlus Ace 3 Pro tamamen yeni bir tasarımla gelebilir

OnePlus Ace 3 Pro yakında tanıtılması beklenen telefonlar arasında yer alıyor. Akıllı telefonun özellikleriyle ilgili sızıntılar bir süredir etrafta dolaşıyor. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye 16 GB RAM’in eşlik edeceği telefonda depolama alanı seçenekleri 1 TB’a kadar uzanacak. Ünlü duyumcu Digital Chat Station’a göre, Ace 3 Pro yepyeni bir tasarımla gelecek.

Ace 3 Pro, 50 megapiksel çözünürlüklü ana kamerayla gelecek. Burada OnePlus’ın pek çok telefonunda olduğu gibi Sony IMX890 sensörün tercih edileceği söyleniyor. Şirketin telefonda telefoto lense yer vermeyeceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

Akıllı telefonun 1220p çözünürlüklü bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Bu ekranda Ace 3’teki gibi 6.78 inç büyüklüğünde OLED panelin tercih edilmesi muhtemel görünüyor.

OnePlus Ace 3 Pro çok büyük bir pille gelecek

Digital Chat Station’a göre, Ace 3 Pro “çok büyük” bir pille gelecek. Bu da OnePlus’ın telefonda 100W şarj destekli 5500 mAh kapasiteli yer verme ihtimalini kuvvetlendiriyor. Önümüzdeki dönemde yeni sızıntıların gelmesi de sürpriz olmayacaktır.

OnePlus Ace 3 Pro tamamen yeni bir tasarımla gelebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple’dan, iOS 17.5’in yol açtığı, eski fotoğrafları geri getiren hata ile ilgili açıklama Apple ve Epic Games Arasında App Store Anlaşmazlığı Google, CarPlay’de kazaları ve radarların haberdar eden özelliği getirdi Apple iPhone 17 serisinde önemli bir değişikliğe gidebilir Android 15 bildirim sorunlarına çözüm getirecek Giyilebilir ürün pazarı ucuz modellerin etkisiyle büyüyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır