Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Oppo Reno 12 ve Reno 12 Pro küresel tanıtım tarihi belli oldu

Ana Sayfa » Teknoloji » Oppo Reno 12 ve Reno 12 Pro küresel tanıtım tarihi belli oldu
Oppo Reno 12 ve Reno 12 Pro küresel tanıtım tarihi belli oldu

Oppo Reno 12 ve Reno 12 Pro geçtiğimiz ay Çin’de gözler önüne çıkmıştı. Bu telefonların küresel versiyonlarının tanıtılacağı tarih de belli oldu. Reno 12 ve Reno 12 Pro, 18 Haziran’da İspanya’nın popüler tatil noktası İbiza adasında düzenlenecek etkinlikle dünya sahnesine çıkacak.

Tanıtım etkinliği için hazırlanan duyuru görselinde Oppo’nun İngilizcede “ada” anlamına gelen “island” kelimesini kullanarak “Welcome to Oppo A.Island” (Oppo Adası’na hoş geldiniz) şeklinde bir ifade kullanması dikkat çekiyor. “A.Island” yazımı Oppo’nun “AI” yani yapay zeka deneyimine vurgu yapacağının sinyalini veriyor.

Oppo’nun tanıtım için hazırladığı bir diğer görsel de bunu doğruluyor. Bu görselde AI Portrait ve AI LinkBoost özellikleri görülürken, iki telefon için de daha fazla üretken yapay zeka özelliği vadediliyor.

oppo reno 12

Oppo Reno 12 ve Reno 12 Pro’nun küresel yolculuğu Avrupa’da başlayacak

Reno 12 ve 12 Pro’nun küresel versiyonlarının ilk durağı Avrupa olacak. Daha sonra diğer bölgelerde de bu telefonlar kullanıcıların karşısına çıkacak. Oppo’nun basın bülteninde, telefonların “estetik çekiciliği teknolojik yenilikle” harmanlayan “fütüristik akışkan” bir tasarıma sahip olduğu belirtiliyor.

Reno 12 ve Reno 12 Pro’nun küresel versiyonlarının Çin’de çıkan versiyonlarına kıyasla bir basamak daha geride konumlanması bekleniyor. Pro versiyonun Avrupa satış fiyatının 600 avro civarında olacağı söyleniyor.

Oppo Reno 12 ve Reno 12 Pro küresel tanıtım tarihi belli oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Google 2 trilyon dolarlık şirket oldu iPad Air 12.9 için yeni ekran iddiası iTop PDF Pro – Ücretsiz VIP Hesap 2024 Galaxy S24 Ultra için büyük kamera güncellemesi yolda Samsung One UI 6.1.1, portre fotoğrafları AI ile iyileştirecek ZTE Axon 60 Ultra tanıtıldı, işte özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır