Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung Galaxy A73 ve A33 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy A73 ve A33 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı
Samsung Galaxy A73 ve A33 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı

Samsung, One UI 6.1 güncellemesini orta segment akıllı telefonlarına götürmeye devam ediyor. Şirket son olarak A serisi telefonlarından ikisini One UI 6.1 ile güncelledi. Bu telefonlar Samsung Galaxy A73 ve A53 oldu.

A73 güncellemesi Malezya’da A736BXXU7EXDC model numarasıyla dağıtıma çıktı. 2,6 GB büyüklüğündeki güncelleme paketi, 2024’ün nisan ayına ait güvenlik yamasını da barındırıyor. Samsung’un orta segment telefonlarına bu güncellemeyi götürürken mayıs yerine nisan ayına ait güvenlik yamasını tercih etmesinin biraz can sıkıcı olduğu söylenebilir.

A33 için güncellemenin ilk durağı ise Singapur oldu. A336EDXU8EXDD model numarasıyla dağıtıma çıkan güncellemenin boyutunun 2 GB’ın üstünde olduğu belirtildi.

Samsung Galaxy A73 ve A33, Galaxy AI özelliklerini almıyor

Bu noktada Galaxy A73 ve A33’ün ocak ayında duyurulan Galaxy AI özelliklerini almayacağını belirtmekte fayda var. Samsung, Galaxy AI’ın duyurusunu geçtiğimiz ocak ayında Galaxy S24 serisiyle yapmıştı. Güney Koreli şirket bir süre boyunca Galaxy AI’ı üst sınıf telefonlarıyla sınırlı tutacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy A73 ve A33 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

OnePlus Nord CE4 120 Hz ekranla gelecek Samsung Galaxy A73 ve A33 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı Google Gemini mobil uygulama içinde şimdi Türkiye’de iPhone 16 Pro Max pil ömrü yeni teknolojiyle artacak Mozilla Firefox’a yapay zekâ chatbot entegrasyonu geliyor Kobo ilk renkli e-okuyucularını satışa sunuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır