Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung Galaxy F05 ve M05 yakında resmiyet kazanacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy F05 ve M05 yakında resmiyet kazanacak
Samsung Galaxy F05 ve M05 yakında resmiyet kazanacak

Samsung Galaxy F05 ve M05 adını taşıyan iki yeni giriş segmenti telefon üstünde çalışıyor. Bu iki telefon “05” ailesinde mevcut A05 ve A05s modellerinin yanına eklenecek.

Hem Galaxy F05 hem de Galaxy M05, Wi-Fi Alliance tarafından onaylandı. Wi-Fi Alliance sertifikası iki telefonun da çift bant Wi-Fi desteğine sahip olacağı anlamına geliyor. Sertifikaların gelmeye başlaması, telefonların yakında resmiyet kazanacağının sinyalini veriyor.

Sertifikada Galaxy F05 “SM-E055F/DS”, Galaxy M05 ise “SM-M055F/DS” model numarasıyla boy gösteriyor. Model numaralarındaki “DS” ifadesi, çift SIM desteğinin varlığına işaret ediyor.

samsung galaxy f05

Samsung Galaxy F05 ve M05 çok benzer özelliklerle gelebilir

Bu iki telefon hakkındaki detaylar belirsizliğini koruyor. Ancak Galaxy F ve M serileri arasındaki bağlantı nedeniyle iki telefonun çok benzer özelliklere sahip olması muhtemel görünüyor. İkilinin Galaxy A05’e de yakın durması bekleniyor.

Samsung Galaxy F05 ve M05 yakında resmiyet kazanacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dünya’nın En Büyük 3D Yazıcısı Ev Yapıyor Microsoft Teams küresel ölçekte Office’ten ayrılıyor Nothing Ear ve Ear (a) kulaklıkların görselleri sızdı Nubia Z60 Ultra Photographer Edition tanıtıldı, işte özellikleri Honor Magic V Flip işlemcisi test sonucuyla doğrulandı Apple Watch için MicroLED ekran planı iptal edildi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır