Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Samsung’un 10 Temmuz’da beklenen Unpacked’i için yeni sızıntı

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung’un 10 Temmuz’da beklenen Unpacked’i için yeni sızıntı
Samsung’un 10 Temmuz’da beklenen Unpacked’i için yeni sızıntı

Samsung, yeni teknoloji harikası ürünlerinin vitrini olacak Galaxy Unpacked etkinliğini 10 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleştirecek. Etkinlikte, merakla beklenen Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6 akıllı telefonların yanı sıra Galaxy Watch 7, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Buds 3 Pro ve Galaxy Buds 3 gibi yenilikçi ürünler de tanıtılacak.

Samsung’un en son yeniliklerine yönelik bir sızıntıyı ortaya çıkaran Evan Blass, Galaxy Unpacked etkinliğinin resmi görünümlü bir geri sayım sayacını gösteren bir GIF animasyonu yayınladı. GIF’te, etkinliğin 10 Temmuz 2024’te Güney Kore Standart Saati’ne (KST) göre akşam saat 22.00’de, yani Türkiye saatiyle 16.00’da gerçekleşeceği açıklandı. Bu sayacın Samsung’un henüz yayına alınmamış bir web sitesinin parçası olduğu düşünülüyor. Samsung, web sitesini her an aktifleştirebilir.

10 Temmuz’daki Galaxy Unpacked etkinliği öncesi beklentiler

Etkinliğe doğru yaklaştıkça Samsung’un tanıtacağı ürünlerle ilgili daha fazla bilgi ortaya çıkıyor. Yakın zamanda, Galaxy Z Fold 6’nın maket modeli, Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6’nın fiyatları, Galaxy Watch Ultra ve Galaxy Buds 3 Pro’nun tasarımları görüldü. Bu bilgiler, etkinlik öncesinde Samsung hayranlarının beklentilerini daha da artırıyor.

Samsung’un 10 Temmuz’da beklenen Unpacked’i için yeni sızıntı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook video oynatıcısını yeniledi Galaxy S22 One UI 6.1 güncellemesi dünyaya açılıyor OpenAI’ın yeni ve uygun fiyatlı modeli GPT-4o Mini tanıtıldı Meta Threads için mesaj özelliğini test etmeye başladı WWDC 2024’te yapay zekâ özellikleri ve OpenAI iş birliği geliyor Motorola yeni telefonunun tanıtım tarihini açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır