Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Spotify kullanıcılarının çalma listeleri ortadan kayboldu

Ana Sayfa » Teknoloji » Spotify kullanıcılarının çalma listeleri ortadan kayboldu
Spotify kullanıcılarının çalma listeleri ortadan kayboldu

Son zamanlardaki fiyat artışlarına ve kayıpsız sesli müzik eksikliğine rağmen Spotify, birçok kullanıcı için hâlâ birincil müzik akışı uygulaması olmaya devam ediyor. Spotify’ın mükemmel cihazlar arası işlevselliği, birçok kişinin onu YouTube Müzik yerine tercih etmesinin nedenleri arasında başı çekiyor. Ancak yakın zamanda Spotify’ı açanlar tüm çalma listelerinizin kaybolduğunu fark ederek paniğe kapıldı. Bunun bir özellik değil, hata olduğunu belirtmek gerekiyor.

Pek çok kullanıcı sosyal medya da yaptıkları paylaşımlarda çalma listelerinin kaybolduğunu belirtirken, bu paylaşımlar genelde masaüstü ve web uygulamalarını kullananlardan geldi.

Spotify’dan yapılan açıklamada, bazı kullanıcıların kendi profillerinde ve diğer kullanıcıların profillerinde yayınlanan çalma listelerini göremediği belirtilerek sorun kabul edildi. Bunun oynatma listelerine göz atmalarını veya yenilerini oluşturmalarını engelleyebileceği de belirtildi.

Spotify sorunu çözdü

Şirket daha sonra gönderisini güncelleyerek sorunun çözüldüğünü açıkladı. Çalma listesi hâlâ geri gelmeyen kullanıcıların hesap bilgilerinin yeniden senkronize etmesi için oturumu kapatıp tekrar açması gerekebilir.

Spotify kullanıcılarının çalma listeleri ortadan kayboldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

60 TB kapasiteli SSD ile dünyada ilk Türksat 42e Güncel 2024 Frekans Listesi (Bütün Kanallar) Apple AB tarafından Dijital Pazarlar Yasası’nın ihlaliyle suçlandı Masa Başı Çalışanlar İçin Boyun Egzersizleri – Resimli En İyi Çeviri Uygulama ve Siteleri – 2024 Soundcore Space One Türkiye’de kullanıcılarla buluşuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır