Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Threads Türkiye’de erişime kapanıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Threads Türkiye’de erişime kapanıyor
Threads Türkiye’de erişime kapanıyor

Rekabet Kurumu’nun (RK) aldığı kararla birlikte, Threads sosyal medya uygulaması 29 Nisan 2024 tarihinden itibaren Türkiye’deki kullanıcılara kapanıyor. Bu durum, Türkiye’deki kullanıcıların Threads uygulamasını indirememesi, threads.net üzerinden erişememesi, yeni bir Threads profili oluşturamaması veya mevcut Threads profillerini kullanamaması anlamına geliyor.

Türkiye’de bulunan kullanıcılar tarafından oluşturulan Threads profilleri devre dışı bırakılacak, ancak silinmeyecek. Profil devre dışı bırakıldığında, kullanıcıların profili ve içeriği (örneğin: gönderiler, diğer gönderilerle etkileşimler) ne kendilerine ne de diğer kullanıcılara görünür olmayacak. Kullanıcılar bu süreçte profilini yeniden aktif hale getiremeyecekler.

threads türkiye erişim engeli

Bu durum, Instagram hesabınızı ve bu hesapla ilgili verileri etkilemeyecek. Profiliniz devre dışı bırakıldığı süre boyunca, Threads ile ilgili bilgilerinizin bir kopyasını istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Ayrıca, Threads profilinizi silme seçeneğiniz de bulunmaktadır. Birden fazla Threads profili oluşturmuş kullanıcılar, ek profillerini yönetmek için threads.net adresini ziyaret edebilirler.

Threads yetkilileri, uygulamayı yakın gelecekte Türkiye’ye geri getirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ettiler. Bu gelişme, sosyal medya platformları ve dijital iletişim araçları üzerindeki farklı ülkelerdeki düzenleyici kuruluşların gerçekleştiği müdahalelerin arttığı bir dönemde gerçekleşiyor.

Threads Türkiye’de erişime kapanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Game Fire Pro Key – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key Microsoft Build 2024 ne zaman, saat kaçta ve nasıl izlenir? Honor Magic 6 Pro Türkiye’de satışta, işte fiyatı iPad Pil Sağlığı konusunda daha fazla seçeneğe kavuştu Google aile üyeleri için şifre paylaşımını duyurdu 5G Teknoloji Kampüsü İTÜ, Turkcell ve Ericsson iş birliğiyle açıldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır