Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Vodafone Voleybol Milletler Ligi şerefine GB hediye ediyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Vodafone Voleybol Milletler Ligi şerefine GB hediye ediyor
Vodafone Voleybol Milletler Ligi şerefine GB hediye ediyor

Dünyada kadın voleyboluna, Türkiye’de ise kadın sporuna yönelik en yüksek ve kapsamlı sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, ilk haftası Antalya’da düzenlenen 2024 Voleybol Milletler Ligi için 15-19 Mayıs tarihleri arasında müşterilerine her gün 5 GB internet hediye ediyor.

Vodafone aboneleri hediye GB’larını “Yanımda’’ uygulamasında yer alan ‘Hediye’ hikayesini tıklayarak günlük 5 GB toplamda 25 GB internet hediyesini alabiliyor.

Kadınlar Voleybol Milletler Ligi’nin ilk hafta maçları 19 Mayıs’ta sona erecek. Vodafone aboneleri 19 Mayıs’a kadar her gün bir gün geçerli 5 GB internet hediyesini alabilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: ““Voleybol dünyasının önemli turnuvalarından Voleybol Milletler Ligi’nde A Milli Kadın Voleybol Takımımıza logomuzu ve ismimizi vermekten gurur duyuyoruz. Vodafone olarak, 25 milyon müşterimizle büyük bir aileyiz ve bu büyük aileyle Filenin Sultanları’nın yanındayız. Tüm Vodafonelular gönül rahatlığıyla tüm maçları takip edebilsinler, desteklerini ve coşkularını sonuna kadar paylaşabilsinler diye Voleybol Milletler Ligi’nin Antalya etabı için günlük 5 GB, toplamda 25 GB hediye Vodafone Yanımda’da müşterilerimizi bekliyor. Vodafone olarak, Türk kadın voleybolunun dünyada ve Türkiye’de bilinirliğinin artmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Vodafone Voleybol Milletler Ligi için teknolojik altyapı da sağlıyor

Vodafone ve Voleybol Milletler Ligi, Antalya’da düzenlenen ilk hafta maçları kapsamında teknolojik bir iş birliğine de imza atıyor. İş birliği çerçevesinde, gerçekleştirilecek her karşılaşmanın, skorların ve performansların istatistiğini takip etmek için en yeni teknolojiler kullanılıyor. Dünya çapındaki yayıncılara Türkiye’de ilk defa Vodafone’un güçlü 5G şebekesi üzerinden anında ve kesintisiz iletilecek olan istatistikler, taraftarlara gerçek zamanlı veriler sunacak ve daha önce benzeri görülmemiş bir izleme deneyimi yaşatıyor.

Vodafone Voleybol Milletler Ligi şerefine GB hediye ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Huawei FreeClip bej renk seçeneğiyle zenginleşiyor Battlefield 2042 ve Dead Space iş birliğiyle özel etkinlik geliyor Türk Telekom 2023 yatırım ve gelişim raporu açıklandı OnePlus 13 ve 13R kameraları böyle görünebilir Vidmore Video Converter – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key Huawei Pura 70 ile P serisini sürdürecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır