Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Xiaomi 15 Pro periskop zoom kamerayla gelebilir

Ana Sayfa » Teknoloji » Xiaomi 15 Pro periskop zoom kamerayla gelebilir
Xiaomi 15 Pro periskop zoom kamerayla gelebilir

Xiaomi 15 Pro ile tanışmak için önümüzde daha uzun bir süre var. Ancak bu durum telefonla ilgili söylentilerin etrafta dolaşmasını engellemiyor. Ünlü duyumcu Digital Chat Station tarafından yapılan paylaşıma göre, Xiaomi 15 Pro’da periskop zoom kamera bulunabilir.

Xiaomi şimdiye kadar periskop zoom kamerayı sadece Ultra sınıfındaki amiral gemisi cihazları için sunmuştu. Eğer bu iddia gerçeğe dönüşürse, Pro serisi için de kamera konusunda önemli bir sıçrama yapılmış olacak.

Xiaomi 15 ve 15 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 işlemcili ilk akıllı telefonlar olması bekleniyor. Bu iki cihazın tanıtımı için önümüzdeki yılın ekim ayı işaret ediliyor.

Xiaomi 15 Pro’nun kamera modülünün tasarımının, cihazın arka kısmının sol üst köşesine yerleştirilmiş, köşeleri yuvarlatılmış bir dikdörtgen olduğu söyleniyor. Bu, Xiaomi 14 Pro’nun kullandığı tasarıma çok benzeyecek gibi görünüyor. Tek fark, periskop için yer açmak amacıyla kamera adasının dışına taşınacak olan LED flaş dizisi olacağa benziyor.

Aynı kaynağa göre, 15 Pro’nun üç kamerası da 50 MP çözünürlüğe sahip olacak. İlginç bir şekilde Samsung ISOCELL JN1 sensörü, 14 Pro’nun hem ultra geniş hem de telefoto kameralarında kullanmasına rağmen hiç kullanılmayacak.

Xiaomi 15 Pro ultrasonik parmak izi sensörüyle gelebilir

Daha önceki bir söylentide, Xiaomi 15 ve Xiaomi 15 Pro’nun ultrasonik parmak izi sensörlerine sahip olabileceğini iddia etmişti. Digital Chat Station artık bu konuda henüz nihai bir karar verilmediğini söylüyor.

Xiaomi 15 Pro periskop zoom kamerayla gelebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Ring hakkında tüm detaylar paylaşıldı Wear OS Apple Watch’ta olan bir özelliğe kavuşuyor Google Fransa tarafından 250 milyon avro cezaya çarptırıldı Motorola yeni telefonunun tanıtım tarihini açıkladı Samsung akıllı telefon pazarında yine zirvede X Premium aboneleri mavi tiklerini gizleyemeyecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır