Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yahoo Mail masaüstü yapay zekâ özellikleriyle güncellendi

Ana Sayfa » Teknoloji » Yahoo Mail masaüstü yapay zekâ özellikleriyle güncellendi
Yahoo Mail masaüstü yapay zekâ özellikleriyle güncellendi

Yahoo, masaüstü Yahoo Mail uygulamasını yeni yapay zekâ özellikleri ve diğer fonksiyonlarla güncelliyor. Bu yenilikler, e-posta ve görev yönetimini daha da basitleştirmeyi amaçlıyor. Böylelikle kullanıcılar, günlük işlerini daha verimli bir şekilde yönetebilecek.

Bu güncellemelerin en dikkat çekenlerinden biri, yapay zekâ tarafından oluşturulan kısa e-posta özetleri oluyor. Bu özetler, önerilen görevler ve diğer aksiyonları vurgulayan madde işaretli listelerle sunuluyor. Özetler, yeni Priority Inbox sekmesi altında yer alıyor ve önemli mesajları belirlemek için yapay zekâ kullanıyor.

Gmail de yakın zamanda benzer bir özet özelliğini mobil uygulamasında duyurmuştu. Ancak, Gmail’deki bu özellik, Workspace ve Google One AI Premium aboneleri için bir ücret duvarının arkasında bulunuyor. Yahoo Mail ise bu özelliği tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

yahoo mail yapay zeka

Yahoo, yapay zekâ destekli özetlerin yanı sıra, e-postalara hızla erişim ve işlem yapmayı da kolaylaştırıyor. Artık gelen kutusunda doğrudan hızlı işlem butonları görünecek ve kullanıcılar, bir etkinliği takvime ekleyebilir, uçuşları kontrol edebilir ve paketleri takip edebilir. Ayrıca, yeni kalıcı “yıldızlı görünüm” paneli, kullanıcıların en önemli görevlerini veya yeniden ziyaret etmek istedikleri öğeleri hızlıca görmelerini ve erişmelerini sağlıyor.

Yahoo Mail, kullanıcıların gelen kutularından ayrılmadan çeşitli görevleri yerine getirmelerini sağlayan hızlı sekme kısayolları sunuyor. Bu kısayollar, etkinlik eklemek gibi işlemleri kolaylaştırıyor ve kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. Bununla birlikte, kullanıcılar artık Yahoo Mail hesaplarını diğer e-posta hesaplarıyla, örneğin Gmail, Microsoft Outlook ve AOL ile bağlayabilir, bu sayede tüm e-postalarını Yahoo Mail üzerinden gönderebilir ve alabilir.

yahoo mail yapay zeka

Yahoo Mail ürün müdürü Kyle Miller, “İnsanlar, birden fazla e-posta hesabını yönetmek, programlarını düzenlemek, uzun mesajları okumak ve siparişleri takip etmek gibi günlük aktiviteleri daha verimli bir şekilde yönetmenin yollarını arıyorlar. Yeni özelliklerimiz, e-postaya dayalı yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirildi.” dedi.

Bu özellikler, ABD’deki yeni kullanıcılar için bugün itibarıyla mevcut olacak ve mevcut ABD kullanıcılarına isteğe bağlı bazda sunulacak. Özellikler, gelecekte Yahoo Mail’in mobil uygulamasına da gelecek.

Bunlar, Yahoo Mail’in yapay zeka dünyasına ilk adımı değil. Geçen yaz, Yahoo Mail birçok yapay zekâ yeteneğini kullanıma sunmuştu. Bunlar arasında, geliştirilmiş arama modu, unutulmuş hediye kartları ve indirim kodlarını bulmaya yardımcı olan Shopping Save özelliği ve uygun ton kullanarak e-posta hazırlamaya yardımcı olan bir yazma asistanı yer alıyor.

Yahoo Mail’in yeni yapay zeka destekli özellikleri, kullanıcıların e-posta yönetimini daha verimli ve kolay bir hale getiriyor. Bu yenilikler, özellikle yoğun e-posta trafiği olan kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Yahoo Mail, bu adımlarla kullanıcı deneyimini iyileştirmeye devam ediyor.

Yahoo Mail masaüstü yapay zekâ özellikleriyle güncellendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy A06 resmi onayı aldı, pil kapasitesi doğrulandı Realme GT 6 tanıtıldı, işte özellikleri MSI Claw, Intel işlemcili yeni oyun devi Türkiye’de satışa sunuldu Copilot AI, Windows 11 ile Android’e bağlamaya yardım edecek Apple iPhone 15 serisini iPhone 11 ve 12 kullanıcılarına pazarlıyor Honor Play 60 Plus tanıtıldı, işte özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır