Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bluesky kapılarını devlet başkanlarına açtı

Ana Sayfa » Teknoloji » Bluesky kapılarını devlet başkanlarına açtı
Bluesky kapılarını devlet başkanlarına açtı

Bluesky bir süre önce kapılarını herkese açmış ve yeni moderasyon seçeneklerini kullanıma sunmuştu. Platform bir sınırlamayı daha kaldırdı ve devlet başkanlarına da katılım vizesi verdi.

Bluesky’ın resmi hesabından konuyla ilgili olarak yapılan paylaşımda, “Bu arada… ‘devlet başkanı yok’ kuralımızı kaldırdık” ifadesi yer alıyor. Söz konusu politika, Bluesky’ın kuruluş dönemi sancılarıyla mücadele ettiği sırada geçtiğimiz yıl uygulamaya koyulmuştu.

2023’ün şubat ayında kurulan platform, geçtiğimiz şubat ayına kadar sadece davetiyeyle kullanıcı kabul etmişti. Şirket geçtiğimiz yılın mayıs ayında devlet başkanlarının platforma katılmasına hazır olmadığını duyurmuştu. Hatta kullanıcılardan popüler isimleri platforma çağırmadan önce destek ekibini haberdar etmeleri istenmişti.

Bluesky 5 milyondan fazla kullanıcıya sahip

Bluesky’ın kullanıcı sayısı 5 milyonun üstüne çıkmış durunda. Platform davetiye zorunluluğunu kaldırır kaldırmaz 1 milyondan fazla yeni üye kazanmıştı.

Bluesky kapılarını devlet başkanlarına açtı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Realme 12 Lite Türkiye Satış Fiyatı ve Özellikleri OLED iPad Pro M4 işlemciyle yapay zekaya odaklanacak Giyilebilir ürün pazarı ucuz modellerin etkisiyle büyüyor Samsung Galaxy A06 Bluetooth sertifikası aldı Google Pixel 9 serisinin Avrupa fiyatları sızdırıldı Galaxy S21 FE Camera Assistant desteğini kazandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır