Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook video oynatıcısını yeniledi

Ana Sayfa » Teknoloji » Facebook video oynatıcısını yeniledi
Facebook video oynatıcısını yeniledi

Facebook Live çılgınlığı artık geçmişte kalmış olsa da, Meta platformu daha “video dostu” haline getirmek için çalışmaya devam ediyor. Şirket, Facebook’ta Reels, uzun içerik ve canlı videolar için yeni bir oynatıcının duyurusunu yaptı.

En büyük değişiklikliklerden biri, Facebook’un yatay videoları bile tam ekranda gösterecek olması. Videolar otomatik olarak dikey şekilde oynatılacak, ancak kullanıcılar telefonlarını yan çevirdiklerinde video yatay olarak ekranı dolduracak.

facebook

Tıpkı TikTok’ta olduğu gibi, Facebook’ta da ekranın alt kısmında video içinde hızlı bir şekilde ilerlemeyi sağlayacak bir kaydırıcı sunulacak. Güncelleme, Netflix gibi platformların uygulamalarında da mevcut olan 10 saniye ileri veya geri atlama seçeneği gibi bazı özellikleri de getiriyor.

facebook

Meta artık video sekmesinde ve akışta “daha alakalı video önerileri” sunulacağının da altını çiziyor. Şirket ayrıca Facebook’ta gösterilen Reels sayısını da artıracak.

facebook

Facebook yeni video oynatıcısını ilk olarak ABD ve Kanada’da sunuyor

Facebook’un yeni video oynatıcısı ilk olarak ABD ve Kanada’da iOS ve Android kullanıcılarına sunuluyor. Önümüzdeki aylarda güncelleme tüm dünyada kullanıcılarla buluşacak.

Facebook video oynatıcısını yeniledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

MagoShare AweEraser 5.1 – Ücretsiz Lisans Key Nothing Phone 2a için ChatGPT entegrasyonu geldi Realme GT Neo 6 ön siparişe çıktı, özellikleri görüldü Threads gerçek zamanlı arama sonuçlarını test ediyor Apple Watch Series 10 daha büyük ekranla gelecek Samsung Exynos 1480 işlemcinin detayları paylaşıldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır