Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Wear OS Apple Watch’ta olan bir özelliğe kavuşuyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Wear OS Apple Watch’ta olan bir özelliğe kavuşuyor
Wear OS Apple Watch’ta olan bir özelliğe kavuşuyor

Google Wear OS işletim sistemine ebeveynlerin oldukça seveceği türden yeni bir özellik daha ekliyor. Bu özellik sayesinde anne ve babaların çocuklarının akıllı saat kullanımını takip etmesi ve yönetmesi kolaylaşıyor.

Google Play Hizmetleri için hazırlanan son güncelleme, Wear OS’e “Okul Zamanı” isimli bir özellik getirdi. Google’ın sürüm notlarında söz konusu özellik şu şekilde tanımlanıyor: “Ebeveynseniz Okul Saati’ni çocuğunuzun kullanabileceği uygulamaları sınırlayacak ve cihazının sesini kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz.”

Açıklamada ek ayrıntılar yer almıyor; ancak Wear OS’deki “Okul Zamanı”, Apple Watch’taki “Okul Zamanı” özelliğine benzer görünüyor. Apple’ın sürümü, ebeveynlerin uygulamaları ve komplikasyonları engellemesine ve planlanan zaman aralıklarında Rahatsız Etmeyin seçeneğini açmasına olanak tanıyor. Ancak ebeveynler, planlanan Okul Zamanı sırasında öğle yemeği ve acil aramalar gibi şeyler için molalar ekleyebiliyor.

Okul Zamanı özelliği tüm Wear OS saatlere gelecek mi?

W

Wear OS’deki yeni Okul Zamanı özelliğinin benzer şekilde çalışıp çalışmayacağı belli değil, ancak açıklama öyle olduğunu gösteriyor. Bu özelliğin platformla çalışan tüm akıllı saatleri destekleyip desteklemeyeceği de belirsizliğini koruyor.

Wear OS Apple Watch’ta olan bir özelliğe kavuşuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple’dan, iOS 17.5’in yol açtığı, eski fotoğrafları geri getiren hata ile ilgili açıklama Apple ve Epic Games Arasında App Store Anlaşmazlığı Google, CarPlay’de kazaları ve radarların haberdar eden özelliği getirdi Apple iPhone 17 serisinde önemli bir değişikliğe gidebilir Android 15 bildirim sorunlarına çözüm getirecek Giyilebilir ürün pazarı ucuz modellerin etkisiyle büyüyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır