Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy S24 Ultra için büyük kamera güncellemesi yolda

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy S24 Ultra için büyük kamera güncellemesi yolda
Galaxy S24 Ultra için büyük kamera güncellemesi yolda

Samsung Galaxy S24 serisi için şubat ayında büyük bir kamera güncellemesi yayınlamıştı. Güney Koreli teknoloji devi, önümüzdeki ay sadece Galaxy S24 Ultra modeli için kapsamlı bir kamera güncellemesini dağıtıma çıkarmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili paylaşım, ünlü duyumcu Ice Universe’ten geldi. Söz konusu paylaşıma göre, güncellemeyle hem beyaz dengesini iyileştirecek hem de telefoto kameranın görüntü kalitesini iyileştirecek. Mart güncellemesi de bazı optimizasyonlar getirecek olsa da, kamerayı büyük ölçüde değiştirmeyecek.

Samsung tarafından şubat ayında yayınlanan güncelleme, arkadan gelen ışıkla çekilen fotoğrafları daha parlak hâle getirmişti. Buna ek olarak, yemek fotoğrafları da daha canlı bir görünüme kavuşturulmuştu.

Samsung şubat güncellemesinde de Galaxy S24 Ultra için özel yenilikler sunmuştu

Şubat ayı güncellemesinde sadece S24 Ultra için hazırlanmış bazı kamera özellikleri de sunulmuştu. Bunlar arasında yakınlaştırma yapıldığında yazıların daha keskin şekilde gösterilmesi, iç mekanlarda çekilen portrelerin iyileştirilmesi, hareketli nesnelere daha keskin şekilde odaklanılabilmesi gibi özellikler yer alıyordu.

Galaxy S24 Ultra için büyük kamera güncellemesi yolda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Nubia Türkiye pazarına en yeni ürünleriyle giriş yapıyor Aiseesoft Video Enhancer – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key HMD Tab Lite sızıntısı önemli detayları gösteriyor Lenovo Tab Plus ile Eşsiz Ses Deneyimi Şirketler Ramazan Ayını Nasıl Verimli Geçirir? Acer’dan yeni Nitro 14 ve Predator Helios Neo 14 oyun laptop’ları

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır