Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Google Pixel Tablet dock olmadan yeniden satışa sunulacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Google Pixel Tablet dock olmadan yeniden satışa sunulacak
Google Pixel Tablet dock olmadan yeniden satışa sunulacak

Google Pixel Tablet geçtiğimiz yılın mayıs ayında tanıtılmış ve haziran ayında satışa sunulmuştu. Şirket tableti bir hoparlör dock ile birlikte çıkarmış ve böylelikle Pixel Tablet’i evde bir “merkez” olarak konumlandırma iddiasını göstermişti. Ancak Google’ın bu iddiasının son kullanıcı tarafında pek karşılık bulmadığı, şirketin tableti dock olmadan satma kararıyla anlaşılıyor.

Şirketin bu değişikliği 10 Mayıs itibarıyla yapacağı söyleniyor. Google’ın dock’u kutudan çıkarma kararına ek olarak, tablet için hazırladığı klavye ve kalemi de aynı tarihte duyuracağı iddia ediliyor.

Bu klavye ve kalem tabletle birlikte satılmayacak. Avrupa’da hem klavye hem de kalem 100 avro karşılığında satılacak. Kısacası tabletin yanında klavye ve kalem isteyenlerin ekstra 200 avro daha ödemesi gerekecek. Bu iki aksesuar da Pixel Tablet’in üç renk seçeneğinden ikisi olan Hazel ve Porselen renklerinde satışa sunulacak.

Google Pixel Tablet fiyatında indirime gider mi?

Google’ın Pixel Tablet’i dock ile birlikte satmayı bıraktığı takdirde bu tabletin fiyatında bir indirime gitmesini de mümkün kılıyor. Ancak şu an için bu ihtimal konusunda bir bilgi verilmiş değil. Google’ın izleyeceği stratejiyi görmek için biraz daha beklemek gerekiyor.

Google Pixel Tablet dock olmadan yeniden satışa sunulacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone 16 Pro parlak titanyum çerçeveyle gelecek Realme GT 6 tanıtıldı, işte özellikleri Asus ROG Ally X’in tüm özellikleri resmi tanıtımdan önce sızdı Microsoft Windows ve Surface ekiplerini aynı lidere bağlıyor Wacom’un yeni OLED çizim tableti Movink, Samsung teknolojisiyle Apple, iOS 18’de Siri’ye yeni yapay zekâ özellikleri ekleyecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır