Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nintendo Switch 2 sızıntısı önemli detayları gösteriyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Nintendo Switch 2 sızıntısı önemli detayları gösteriyor
Nintendo Switch 2 sızıntısı önemli detayları gösteriyor

Nintendo Switch, hem elde taşınan hem de TV’ye bağlanan bir konsol olarak keyfini çıkarabilmenizi sağlayan tasarımı sayesinde büyük bir başarı elde etti. 2017 yılında piyasaya sürülen oyun konsolunun çok vakit geçmeden yenilenmesi gerekiyor. Nintendo Switch 2 için ilk resmi işaret kısa süre önce verilirken, yeni bir sızıntı konsolun önemli detayları konusunda şimdiden fikir edinmeyi sağlıyor.

Nintendo oyunları ve konsolları için bir tartışma forumu olan Famiboards’un üyeleri, Switch 2’nin özelliklerine dair ipuçları bulmak amacıyla Nintendo, NVIDIA ve diğer şirketler arasındaki nakliye ve gümrük verilerini izliyor. LiC rumuzlu Famiboards forum üyesi, çeşitli sevkiyat listelerini analiz ettiğini ve Switch 2 için bu olası özelliklere ulaştığını iddia ediyor.

Sızıntıya göre; Switch 2, 12 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkabilir. Bu kapasitenin iki adet 6 GB LPDDR5X RAM ile sağlanacağı ve bu belleğin transfer hızının 7500MT/s seviyesinde olduğu söyleniyor. 256 GB UFS 3.1 depolama alanı da Switch 2’nin özellikleri arasında sayılıyor.

nintendo switch 2

Bu rakamları mevcut veya geçmiş konsollarla karşılaştırmak cazip gelebilir ancak yalnızca bu veri kümesiyle adil bir karşılaştırma yapmanın mümkün olmadığını söylemek gerekiyor.

Switch 2’de ve oyun kumandasında yerleşik mikrofon olacağı iddiası ise CentroLeaks rumuzlu duyumcu tarafından paylaşıldı. CentroLeaks’in paylaşımında Switch 2’nin 8 inçlik bir ekrana sahip olacağı bilgisi de yer alıyor. Bu bilgiye Switch 2’yi orijinal Switch ve Steam Deck ile karşılaştıran temsili bir görsel de eşlik ediyor.

Nintendo Switch 2 2025’in mart ayında tanıtılabilir

Switch 2’nin çıkışı içinse 2025’in mart ayı işaret ediliyor. Daha önceki sızıntılarda da 2025’in mart ayı gündeme getirilmiş ve sonrasında da Nintendo, oyun konsolunun 2025’in nisan ayından önce tanıtılacağını açıklamıştı. Dolayısıyla bu konudaki bilgilerin örtüştüğü rahatlıkla söylenebilir.

Nintendo Switch 2 için hazırlanan bazı üçüncü taraf oyunların yılın ikinci yarısında doğrulanması bekleniyor. Konsol hakkında daha detaylı bilgilerin ise sonbahar aylarında açıklanmasının planlandığı belirtiliyor.

Nintendo Switch 2 sızıntısı önemli detayları gösteriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy Z Flip 6 Avrupa’da daha yüksek fiyatla satışa sunulacak Masa Başı Çalışanlar İçin Boyun Egzersizleri – Resimli Apple ev robotları geliştirmek için çalışıyor Lenovo Tab Plus ile Eşsiz Ses Deneyimi Google Android ve donanım ekiplerini birleştirdi Wacom’un yeni OLED çizim tableti Movink, Samsung teknolojisiyle

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır