Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Huawei Band 9 bileklik ve FreeLace Pro 2 için ilk paylaşım geldi

Ana Sayfa » Teknoloji » Huawei Band 9 bileklik ve FreeLace Pro 2 için ilk paylaşım geldi
Huawei Band 9 bileklik ve FreeLace Pro 2 için ilk paylaşım geldi

Huawei Band 8, 2023’ün nisan ayının ilk günlerinde tanıtılmıştı. Bu akıllı bilekliğin takipçisi için de sahneye çıkma zamanı gelmiş gibi görünüyor. Huawei Band 9 ile birlikte bir ürün daha resmiyet kazanacak.

Huawei’nin X hesabından yapılan paylaşım sayesinde Band 9’a bir bakış atmak mümkün oluyor. Kısa videoda görülen parçaları birleştirince Band 9’un kadranı tamamen görülebiliyor.

Genel tasarımda bir değişiklik göze çarpmıyor. Yuvarlatılmış köşelere sahip dikdörtgen ekranı yine 2.5D cam kaplıyor. Sağ kenardaki buton da Band 9’da yerini koruyor. Huawei yeni modelin “bilek modasında yeni bir dönem” başlatacağının ve “daha gelişmiş uyku özellikleri” sunacağının sözünü veriyor.

Çinli üreticinin Band 9 ile birlikte bir ürünü daha tanıtacağını yukarıda söylemiştik. Bu ürün 2020’de tanıtılan FreeLace Pro kulaklığın takipçisi olacak. Huawei FreeLace Pro 2 kulaklık da başka bir kısa videoda görülüyor. Parçaları birleştirince bu kulaklığın tam tasarımı da gözler önüne çıkıyor.

Huawei Band 9 ve FreeLace Pro 2 için yeni paylaşımlar bekleniyor

Hem Band 9 hem de FreeLace Pro 2 için yapılan paylaşımlarda “#ComingSoon” (Yakında) etiketi yer alıyor. Paylaşımlarda bunun dışında bir bilgi yer almazken, önümüzdeki dönemde yeni bilgilerin gelmesi sürpriz olmayacaktır.

Huawei Band 9 bileklik ve FreeLace Pro 2 için ilk paylaşım geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Watch için sağlık odaklı yeni aile paylaşımı yolda Nothing Phone (2a) renk seçenekleri arasına mavi de eklendi HTC U24 Pro sızıntısı telefonun özelliklerini gösteriyor DoYourClone (PC) Ücretsiz Lisans Key Galaxy Z Fold 6 pil kapasitesi ve şarj hızı sızdırıldı Yenilikçi özelliklerle donatılmış Huawei Band 9 çıkış yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır