Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İBB WiFi’da Kota Sınırlaması Kalktı, İnternet Özgür

Ana Sayfa » Teknoloji » İBB WiFi’da Kota Sınırlaması Kalktı, İnternet Özgür
İBB WiFi’da Kota Sınırlaması Kalktı, İnternet Özgür

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbulluların ücretsiz internet erişimini kolaylaştırmak için önemli bir adım attı. İBB WiFi hizmetinde kota sınırlaması kaldırıldı ve artık İstanbullular, şehrin 11.500 noktasında sınırsız ve ücretsiz internete erişebilecek.

İBB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ve İBB’nin telekomünikasyon altyapı iştiraki İSTTELKOM tarafından sunulan İBB WiFi, daha önce aylık 60 GB kullanım kotası ile hizmet veriyordu. Yapılan yeni düzenleme ile birlikte kota sınırlaması tamamen kaldırıldı ve kullanıcılar, GB sınırına takılmadan istedikleri kadar ücretsiz internete erişebilecek.

İBB WiFi ile İstanbul’un Her Yerinde Kesintisiz İnternet

Kablosuz İnternet hizmeti, başlangıçta yurt ve kütüphanelerde sınırsız olarak sunuluyordu. Ancak yapılan teknoloji yatırımları sayesinde hizmet geliştirilerek İstanbul’un tamamında kesintisiz ve ücretsiz internet erişimi sağlanıyor. Meydan, park, bahçe, spor alanları, kültür merkezleri, sosyal tesisler, üniversite, yurt, kreş, hastane ve toplu taşıma araçları gibi kamusal alanlarda 11.500 erişim noktasında hizmet veren İBB WiFi, 6 milyona yakın kullanıcıya ulaşıyor.

Kullanıcıların ücretsiz kablosuz İnternet hizmetine erişmeleri oldukça kolay. İstanbullular, “İstanbul Senin” uygulamasını indirerek ücretsiz ve sınırsız internete bağlanabiliyor. Bu sayede şehrin dört bir yanında, ihtiyaç duydukları her an güvenli ve hızlı internet erişimine sahip oluyorlar.

İBB’nin ücretsiz internet hizmeti, dijital çağda vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı ve bilgiye erişimi demokratikleştirmeyi hedefliyor. İBB WiFi ile İstanbullular, internet kotası endişesi olmadan istedikleri zaman internete bağlanabilecek ve dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan faydalanabilecek.

İBB WiFi’da Kota Sınırlaması Kalktı, İnternet Özgür - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy M35 testten geçti, özellikleri görüldü Apple Vision Pro, doktora ameliyatta yardımcı oluyor Bahar Öztan Öldü Mü ? Oppo Reno 12 serisinin tanıtım tarihi belli oldu Motorola Moto G85 sızıntısı fiyatı gösteriyor Huawei, HarmonyOS Next ile Android uygulama desteğini bitirecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır