Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

LinkedIn uygulama içi oyunlar geliştiriyor

Ana Sayfa » Teknoloji » LinkedIn uygulama içi oyunlar geliştiriyor
LinkedIn uygulama içi oyunlar geliştiriyor

Profesyonellere yönelik bir sosyal ağ olan LinkedIn, “eğlence” ile bağdaştırılan bir platform değil. Ancak bu durum yakında değişebilir. Uygulama araştırmacısı Nima Owji tarafından X’te paylaşılan ekran görüntüleri, LinkedIn’in kullanıcıları için oyunlar hazırladığını gözler önüne seriyor.

Microsoft’un çatısı altındaki şirket tarafından TechCrunch sitesine gönderilen açıklamayla söz konusu hazırlıklar doğrulandı. Verilen bilgiye göre; çalışanların puanları, çalıştıkları şirketlerin oyunlardaki sıralamasını etkileyecek.

TechCrunch’ın haberine göre, LinkedIn’in hâlihazırda üstünde çalıştığı oyunlar “Queens”, “Inference” ve “Crossclimb” adını taşıyor. Şirket, oyunlara ait farklı ekran görüntülerini de TechCrunch ile paylaştı.

LinkedIn oyunların çıkış tarihi konusunda bilgi vermedi

Oyunların ne zaman kullanıcılarla buluşacağı konusunda henüz net bir bilgi verilmiş değil. Buna ek olarak, oyunlara tam kapasiteyle erişim konusunda ücretli ve ücretsiz kullanıcılar arasında bir fark olup olmayacağı da belirsizliğini koruyor.

LinkedIn uygulama içi oyunlar geliştiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni iPad Pro stokları Samsung nedeniyle sıkıntı yaşayabilir Anker Soundcore Sleep A20: Uyku kalitesini artıran kulaklık iTop VPN VIP – Ücretsiz Hesap [Nisan 2024] Raspberry Pi, halka arz ile büyüme planlarını açıkladı OnePlus Nord 4 Snapdragon 7 Plus Gen 3 ile gelecek Uygun fiyatlı Snapdragon X PC’ler için yeni gelişme

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır