Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Meta Threads için mesaj özelliğini test etmeye başladı

Ana Sayfa » Teknoloji » Meta Threads için mesaj özelliğini test etmeye başladı
Meta Threads için mesaj özelliğini test etmeye başladı

Meta kullanıcı sayısı 130 milyonu geçen Threads için önemli bir yeniliğe hazırlanıyor. Mesajlaşma özelliğinin bulunmaması, platformun en önemli eksiklerinden birisi olarak göze çarpıyor. Meta bu eksiği kapatmak için harekete geçmiş gibi görünüyor.

Şirket, temelinde Instagram’ın gelen kutusu olan ancak Threads üzerinden yeni mesaj oluşturmayı mümkün kılan yeni özellikleri test ediyor. Söz konusu özellik, bazı Threads kullanıcıları tarafından şimdiden görülmüş durumda. Bir şirket sözcüsü tarafından yapılan açıklamada da Threads üzerinden Instagram’a mesaj gönderme özelliğinin test edildiği doğrulandı.

Threads’in hâlâ kendisine ait bir gelen kutusu yok. Bunun olup olmayacağı da belirsizliğini koruyor. Instagram başkanı Adam Mosseri, pek çok kez Threads için ayrı bir gelen kutusu oluşturmayı istemediklerini ve bunun yerine Instagram’ın gelen kutusunu Threads’te çalıştırmayı tercih ettiklerini söylemişti. Meta sözcüsü, hâlihazırda yürütülen çalışmanın “Threads’te DM testi” olmadığının da altını çiziyor.

Meta Threads üzerinden iletişimi daha az hantal hâle getirmeyi hedefliyor

Tam teşekküllü bir DM özelliği olmasa da, Instagram’a geçmek zorunda kalmadan Threads uygulamasından mesaj gönderme yeteneği, en azından Threads’ten mesajlaşmayı biraz daha az hantal hâle getirebilir. Ancak bu mesajları kontrol etmek veya yanıtlamak yine de kullanıcıların Instagram uygulamasına gitmesini gerektirecek.

Meta Threads için mesaj özelliğini test etmeye başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Realme GT 6 pil kapasitesi ve şarj hızı ortaya çıktı Apple Tasarım Ödülleri 2024 kazanan uygulamaları belli oldu Adobe Frame.io V4, yaratıcı iş akışlarını yeniden tanımlıyor Apple Vision Pro temmuzda dünyaya açılacak LinkedIn uygulama içi oyunlar geliştiriyor 2026’da OLED ekranlı iPad Mini Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır