Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MultCloud Premium – 200 GB Ücretsiz Veri Trafiği Edinin!

Ana Sayfa » ÜCRETSİZ » MultCloud Premium – 200 GB Ücretsiz Veri Trafiği Edinin!
MultCloud Premium – 200 GB Ücretsiz Veri Trafiği Edinin!

AOMEI MultCloud için 200 GB bir bulut yönetim hizmeti alabilirsiniz. Bu platform, Google Drive, Dropbox, OneDrive, Amazon S3 ve daha birçok popüler bulut depolama sağlayıcısını birleştirerek kullanıcıların bu hizmetler arasında veri transferi yapmasına ve dosyalarını yönetmesine olanak tanır.

AOMEI MultCloud 200 GB Ücretsiz Bulut Depolama

Aşağıdaki butondan Promosyon Sayfasına gidin “Get 200GB Data Traffic” butonuna tıklayarak kayıt olun.

Daha sonra kimlik bilgilerinizi kullanarak AOMEI MultCloud’da oturum açın. Alınan e-postadaki bağlantıyı takip edin ve bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanım sağlayın.

MultCloud Premium 200 GB Bulut Yönetim Veri Trafiği Alın

AOMEI MultCloud Özellikleri

AOMEI MultCloud’un bazı özellikleri şunlar olabilir:

  • Çoklu Bulut Hesapları Yönetimi: Farklı bulut depolama sağlayıcılarına ait hesapları tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz.
  • Veri Aktarımı ve Senkronizasyonu: Dosyalarınızı farklı bulut hizmetleri arasında hızlı bir şekilde aktarabilir veya senkronize edebilirsiniz.
  • Veri Yedekleme: Verilerinizi farklı bulut depolama hizmetlerine yedekleme olanağı sunar, böylece veri kaybı riskini azaltabilirsiniz.
  • Dosya Paylaşımı: Dosyalarınızı kolayca paylaşabilir ve paylaşım izinlerini özelleştirebilirsiniz.
  • Tarayıcı Tabanlı Erişim: AOMEI MultCloud’u bir tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz, böylece herhangi bir cihazdan bulut depolama hesaplarınıza erişebilirsiniz.

Bu hizmet, kullanıcıların bulut depolama hizmetlerini daha etkili bir şekilde kullanmalarına yardımcı olabilir ve verilerini daha iyi yönetmelerini sağlayabilir.

MultCloud Bulut Sürücüsü Bağlama
MultCloud’a bağlamak için bulut sürücüsüne tıklayın

Verileri Güvenli ve Uygun Şekilde Saklayın ve Yönetin

İşletmelerin ve bireylerin önemli müşteri profili, iletişim bilgileri, sözleşme belgeleri ve sağlam bir şekilde saklamaları gerekir. Çeşitli bulut depolama sürücüleri, verileri depolamak için akıllıca seçimlerdir.

Dosyaları Birden Çok Bulut arasında Kolayca Aktarın

Tarafımızdan farklı bulut hizmetlerinde çeşitli belge ve dosyalar saklanmaktadır. Verileri bulutlar arasında aktarmak için farklı hesaplara giriş yapmamız ve dosyaları tekrar tekrar indirmemiz / yüklememiz gerekir.

İşbirliği Kurun ve Ekibinizle Dosya Paylaşın

Bir grup projesinde dokümanlar sağlamanız veya görevleri bölmeniz gerekip gerekmediğini, meslektaşlar arasında işbirliği içinde yapmak çok daha kolaydır. Bulut üzerinde işbirliği yapmak ve dosya paylaşmak bunun için harikadır.

Kullanıcılar MultCloud hakkında ne diyor?

Sınıf arkadaşlarımdan bazıları, bulut sürücülerinde ev ödevi paylaşımı için ilgili izinleri almam için bana MultCloud’u öneriyor. Ne harika bir kaynak, şaşırtıcı bir şekilde, Multcloud yalnızca farklı hizmet sağlayıcıları tarafından sağlanan farklı hesaplar arasında dosya paylaşımına izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda beklenmedik bir şekilde 3 Dropbox hesabımı tek bir hesapta birleştirdi!

Ekiple dosya işbirliği yapma ve Onedrive ile Google Drive arasında dosya paylaşma izni için öncelikle kalbimin derinliklerinden Multcloud’a teşekkür etmeme izin verin.

AOMEI MultCloud Hizmet Bilgileri

  • 1 yıllık AOMEI MultCloud aboneliğine ücretsiz olarak sahip olursunuz: Ayda 200 GB.
  • Lisans kişisel amaçlar için kullanılabileceği gibi küçük ve orta ölçekli işletmeler için de kullanılabilir.
  • Ücretsiz teknik destek mevcuttur.

Post Views: 2.349

MultCloud Premium – 200 GB Ücretsiz Veri Trafiği Edinin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon yapay zeka tabanlı yeni sohbet botu geliştiriyor Game Fire Pro Key – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key Microsoft Teams küresel ölçekte Office’ten ayrılıyor Nothing OS 3.0 ile ilgili heyecan verici detaylar sızdı Realme GT Neo 6 SE tanıtıldı, işte özellikleri Microsoft Build öncesinde yapay zeka duyuruları yapacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır