Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPhone SE 4 ekranlarının bir kısmını BOE üretecek

Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone SE 4 ekranlarının bir kısmını BOE üretecek
iPhone SE 4 ekranlarının bir kısmını BOE üretecek

iPhone SE 4 büyük ihtimalle önümüzdeki yıl kullanıcılarla buluşacak. Ancak akıllı telefonla ilgili söylentiler uzun süredir etrafta dolaşıyor. Bunların en yenisi, iPhone SE 4’ün ekranıyla ilgili.

Sektörel kaynakların verdiği bilgiye göre, iPhone SE 4’te kullanılacak 6.1 inçlik OLED ekranların büyük kısmını BOE üretecek. Apple’ın düşük fiyat teklif etmesi nedeniyle Samsung’un yarıştan çekildiği söyleniyor.

Habere göre, Samsung 6.1 inçlik bir OLED paneli 30 dolara mal ediyor. Apple’ın bu ekran için sunduğu maksimum teklif ise 25 dolar. Üstelik aynı kaynak, fiyatın Çinli üreticilerin talep ettiğinden bile daha düşük olduğunu öne sürüyor.

iPhone SE 4 için Tiemma da panel üretebilir

Samsung’un yarıştan çekilmesiyle birlikte geriye aday olarak sadece BOE ve Tiemma kalmış gibi görünüyor. BOE’nin 2024 model iPhone SE için verilen panel siparişlerinin tamamını ya da çok büyük bir kısmını alması bekleniyor.

Kaynakların verdiği bilgiler, Samsung’un zaten süreç konusunda pek fazla istekli olmadığını ve Apple’ın daha düşük fiyat talebinin de şirketi çekilme kararı almaya ittiğini gösteriyor.

iPhone SE 4 ekranlarının bir kısmını BOE üretecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Apple iPhone üretiminde Hindistan payını yüzde 25’e çıkaracak Apple Watch için MicroLED ekran planı iptal edildi Mercedes Apple CarPlay kontrolünü sınırlayacak Elon Musk’ın xAI için süper bilgisayar planları Samsung Galaxy F05 ve M05 yakında resmiyet kazanacak MediaMarkt Türkiye 2024 yatırım ve strateji planlarını duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır