Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Red Magic Cooler 5 Pro MagSafe desteğiyle geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Red Magic Cooler 5 Pro MagSafe desteğiyle geliyor
Red Magic Cooler 5 Pro MagSafe desteğiyle geliyor

Oyun ürünleriyle tanınan Red Magic, mobil cihazlarında oyun oynamayı sevenleri bir hayli memnun edecek yeni bir aksesuarı tanıttı. Red Magic Cooler 5 Pro adını taşıyan bu aksesuar, telefonun oyun oynarken ısınmasını engelleyeni bir harici soğutucu. Cooler 5 Pro’nun en dikkat çekici yönü olarak MagSafe desteği öne çıkıyor.

Cooler 5 Pro diğer akıllı telefonların arkasına da özel klipsiyle tutturulabilecek. Selefine kıyasla daha iyi soğutma vadeden Cooler 5 Pro, termal kontrolde yapay zekadan da yararlanıyor. Böylelikle cihazın sıcaklığı otomatik olarak ayarlanabiliyor. Ancak bu özellik sadece Android kullanıcılarına sunuluyor.

red magic cooler 5 pro

Cooler 5 Pro, telefonun sıcaklığını 35 dereceye kadar düşürmeyi ve -12 dereceye kadar indirmeyi vadediyor. Red Magic’ten verilen bilgiye göre, Cooler 5 Pro sadece 30 saniye içinde telefonun sıcaklığını 28 dereceden 0 dereceye çekebiliyor.

Red Magic Cooler 5 Pro için ne kadar ödemek gerekiyor?

7 kanatlı fan, 5500 rpm devirde dönebiliyor. Ancak fanın ses yüksekliği asla 35 dB’i geçmiyor. Cooler 5 Pro’nun çalışması için enerjisini telefondan veya harici bir şarj cihazından alması gerekiyor.

red magic cooler 5 pro

Cooler 5 Pro, arka klips olmadan 59 avro karşılığında satılacak. Klips isteyenlerin ise 64 avro ödemesi gerekecek. Cooler 5 Pro, 15 Nisan’da piyasaya sürülecek.

Red Magic Cooler 5 Pro MagSafe desteğiyle geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 resmi kılıflarıyla görüldü “Apple Intelligence”, Apple’ın yapay zekâ hizmetlerinin adı olabilir Apple, iOS 18’de Siri’ye yeni yapay zekâ özellikleri ekleyecek Google Şifre Yöneticisi ile aile grubunda şifre paylaşımı imkanı Microsoft Recall eski PC donanımlarında çalıştırıldı X Premium takipçisi 2500’den fazla olanlara mavi tik veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Eski Kafa Herkes Burada - Tüm Hakları Saklıdır